Dnes:25°C

Zítra:24°C

Čtvrtek 20.6. Květa
Menu

Business ples opět na scéně, i tentokrát s hvězdným programem a VIP hosty

Business ples opět na scéně, i tentokrát s hvězdným programem a VIP hosty

foto: archiv redakce

17. 12. 2018 - 00:00

Vycházející hvězda David Gránský a okouzlující Hana Reinders Mašlíková, to je dvojice, která bude mít druhý ročník prestižní black tie akce moderátorsky na starost. Hosté se mohou těšit také na kvalitní produkci – velký muzikálový set v podání Romana Vojtka a Petry Vraspírové, čestného hosta Karla Vágnera a vrchol večera v podobě koncertu známého hitmakera Michala Davida. To však není vše.

jaro_banner_web

Business ples® je prestižní společenská akce zaměřená na byznys, lifestyle, kvalitní zábavu a zážitkovou gastronomii. Přináší možnost nenuceného networkingu s řadou zajímavých byznysových a startupových osobností i nejzajímavějších tváří českého showbyznysu. Kromě již uvedených hvězd mají návštěvníci možnost poslechnout si v rámci Startup Stage také Davida Stypku, držitele ceny Anděl v kategorii Sólový interpret. Nebude chybět ani loňská moderátorka plesu Eva Decastelo, která bude tentokrát v jiné důležité roli. Akce se chystá na 25. ledna 2019 v prostorách luxusního NH Hotelu.

Ples nebude jen o zábavě a tanci. Poskytuje příležitost potkat se s byznysovými osobnostmi. O zvyšující se prestiži akce svědčí i záštity ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové, prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimíra Dlouhého a lokálních autorit včetně hejtmana a primátora s příslibem osobní účasti zmíněných.

„Loňská premiéra jednoznačně potvrdila, že je v Olomouci poptávka po vysoce prestižní společenské akci. Ta naše přináší mnoho novinek a unikátů, které na jiných akcích nejsou. Mám radost také z toho, že Okresní hospodářská komora Olomouc, která za touto akcí stojí, i tímto potvrzuje své postavení klíčového byznys aktéra v regionu,“ vyjádřil se k akci Radim Kašpar, ředitel OHK Olomouc.

Vstupenky na ples jsou v prodeji přímo online na webu akce, kde lze nalézt také další informace. Partnerskou spolupráci je stále ještě možné domluvit s organizátory plesu. 

Na plese nebude chybět ani unikátní Startup klub nebo nově Fashion lounge. „Startup klub při olomouckém Business Plesu je netradiční networkingová platforma propojující startupy s investory a byznysovými osobnostmi v prostředí prestižní společenské akce. Před prvním ročníkem vzbuzovalo toto pojetí u řady lidí otazníky, o to větší radost mám, že se vše podařilo a navíc s velmi pozitivními ohlasy,“ dodává organizátor a odborný garant Startup klubu Pavel Sedláček z digitální agentury ESMEDIA Interactive.

Za organizací Business plesu stojí OHK Olomouc, digitální agentura ESMEDIA a eventová agentura Jany Lébrové Evenpro.

-ms-

0 komentářů

Další články