Dnes:18°C

Zítra:20°C

Pondělí 23.9. Berta
Menu

Z garáže do podnikatelské reality: UP Business Camp láká na příběhy úspěšných podnikatelů

Z garáže do podnikatelské reality: UP Business Camp láká na příběhy úspěšných podnikatelů

14. 08. 2017 - 00:00

UP Business Camp 2017 je jednodenní konference pro začínající podnikatele a firmy. Její program je rozdělen do čtyř tematických bloků: Z garáže do podnikatelské reality, Podnikání hlavou, Cesta za hranice a Tajemství podnikatelského úspěchu. Kromě samotných přednášek jsou součástí konference rovněž diskuze, workshopy a networkingová setkání.

luneta banner

Jak začali podnikat, jak expandovali do zahraničí a čím dosáhli podnikatelského úspěchu? Na tyto otázky odpoví pátý ročník konference o cestě k úspěšnému podnikání UP Business Camp 11. listopadu, na který byla tento týden zahájena zvýhodněná registrace.

Z potvrzených řečníků, kteří do Olomouce dorazí, mohu prozradit Paula Skah. Ten pro velké firmy jako Orange nebo HBO vytvářel strategie značky. Napsal světově oceňované knihy o marketingu a podělí se s námi o jeho know-how ve storytellingu a budování značky," uvedl Jiří Herinek, ředitel Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého v Olomouci za pořadatele konference. Na největší konferenci svého druhu v Olomouci dorazí i Jiří Doležel a Jan Emler z Dolleru, Jan Vlachynský, spolumajitel Baru, který neexistuje, Radek Hudák z Googlu anebo právník Jakub Dohnal. „Jednáme také s dalšími významnými osobnostmi a zahraničními hosty. Účastníci campu se mají na co těšit," prozradil Herinek.

Program jednodenní konference pro začínající podnikatele a firmy je rozdělen do čtyř tematických bloků.

Z garáže do podnikatelské reality

Pokud se říká, že začátky jsou vždy nejtěžší, tak v podnikání to platí dvojnásob. Ačkoli je toto přísloví velice pravdivé, není důvod ztrácet naději," říká event manažer konference Michal Kukučka. Každá úspěšná firma ovšem nějak začínala. Zkušení řečníci představí v tomto bloku hostům koncept podnikatelské reality, který posluchače může inspirovat a pomoci dosáhnout vytouženého výsledku.

Podnikání hlavou

V tomto bloku mimo jiné představí organizátoři vítěze soutěže Podnikavá hlava 2017, kterým se stal Radek Oborný se svým projektem Flo-Bro One. „Téměř všude na světě je voda v kohoutku, ale často si nejsme jisti, odkud pochází a jestli je bezpečná k pití. Náš filtr Flo-Bro One se připojí ke kohoutku nebo sprše v hotelu nebo restauraci, odstraní z vody nebezpečné mikroorganizmy a špínu a udělá ji tak bezpečnou, pitnou," popisuje Flo-bro One Radek Oborný, který svůj podnikatelský nápad představí v poledních hodinách na konferenci.

Cesta za hranice

V tomto přednáškovém bloku můžete nasát zahraniční atmosféru a dozvědět se, jaký je rozdíl mezi českým startupovým prostředím a zahraničním startupovým prostředím.

Tajemství podnikatelského úspěchu

Poslední blok konference na Právnické fakultě Univerzity Palackého začne 16:15. Tvůrci prosperujících projektů s celorepublikovým přesahem se s návštěvníky podělí o své životní příběhy. „Odhodlejte se zrealizovat své sny a probuďte v sobě podnikatelského ducha. Zjistíte, jak a kam správně nasměrovat váš nápad," dodávají k tomuto bloku organizátoři konference.

Akci pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci již pátým rokem.

-kz-

0 komentářů

Další články