Dnes:11°C

Zítra:18°C

Pondělí 6.4. Vendula
Menu

Na Americe se uskuteční již desátý ročník přehlídky minipivovarů a klasicky vařených piv

Na Americe se uskuteční již desátý ročník přehlídky minipivovarů a klasicky vařených piv

08. 09. 2017 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Druhou zářijovou sobotu se v areálu Ameriky uskuteční 10. ročník přehlídky minipivovarů a klasicky vařených piv pod názvem Chmelovy Dožinke. Vstupenky v předprodeji můžete zakoupit v Hospůdce U Kuděje nebo v areálu Ameriky v Olomouci. Co tato jednodenní akce přinese?

reklama poutak

Celá akce vypukne hodinu po poledni a bude trvat až do pozdních nočních hodin. Děti i jejich rodiny se mohou těšit na různé soutěže o ceny, šermování, jarmark a spoustu dalších činností. Především dospělí budou moci ochutnat pivo z několika pivovarů, mezi kterými budou například Kosíř, Jadrníček, Chomout či Svatokopecký pivovar.

K pivu i jídlu budou hrát kapely. Někteří je znají, jiní ne.  Pojďme si je krátce představit. Kdo bude hrát na přehlídce? Jednou z kapel je Cimbal Hellband – moderní cimbálovka, ve které uslyšíte baskytaru, saxofon a další pro dechovku netradiční nástroje. Dále zahrají Mladé perspektivní ryby, Hot Dogs´Revenge,  elektropunková kapela Fnugfjerner, rocková kapela bratři Karamazovi a olomoucká kapela Smädný mnich.

Chmelovy Dožinke je jednodenní akce pořádaná pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky, která je pořádaná každoročně jako poděkování za sklizeň chmele. Vstupné na akci je 120 korun v předprodeji a 150 korun na místě. Děti do 15 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma. Vstupenky v předprodeji můžete zakoupit v Hospůdce U Kuděje nebo v areálu Ameriky v Olomouci. Přijďte se 9. 9. pobavit na Ameriku!

-nr-

0 komentářů

Další články