Dnes:1°C

Zítra:1°C

Sobota 25.1. Miloš
Menu

První srpnový víkend zaplní areál na Lazcích koni. Koná se tradiční Moravský šampionát tříletých klisen

První srpnový víkend zaplní areál na Lazcích koni. Koná se tradiční Moravský šampionát tříletých klisen

07. 08. 2017 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Začátkem druhého prázdninového měsíce se koná již tradiční olomoucká akce Moravský šampionát tříletých klisen. Novinou bude Moravská výstava původních britských plemen. Na své si přijdou i rodiny s dětmi, pro které je připravený doprovodný program. Těšit se mohou i na rytířské závody.

videoprojektory web

V sobotu 5. srpna se koná tradiční chovatelská akce Moravský šampionát tříletých teplokrevných a chladnokrevných klisen. Letos již po druhé v ryze sportovním areálu Equine Sport Center v Olomouci na Lazcích.

Akci odstartuje páteční hodnocení koní. V sobotu se návštěvníci mohou těšit na Pony-games a následovat bude již zmíněný šampionát tříletých klisen i první Moravská výstava původních britských plemen. Posuzovatelem bude slečna Anna Stevens. V neděli program vyvrcholí kvalifikací na MČR chladnokrevných koní.

Pro příchozí si pořadatelé na první srpnový víkend připravili doprovodný program. V sobotu se návštěvníci mohou podívat na rytířské závody, čtverylku poníků či westernové ukázky. Sobotní program vyvrcholí v 17. 00 rejem kočárů.

-kz-

 

0 komentářů

Další články