Dnes:21°C

Zítra:26°C

Středa 5.8. Kristián
Menu

Staré Město se chystá na Bioslavnosti, akci rozjede dívčí živel z Kozojídek

Staré Město se chystá na Bioslavnosti, akci rozjede dívčí živel z Kozojídek

11. 07. 2017 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Staré Město pod Sněžníkem se těší na další ročník Bioslavností. Ty proběhnou v sobotu 15. července v areálu společnosti Pro-Bio. Pořadatelé vás zvou na den plný oslav, zábavy, dobrého jídla a pití a kvalitní hudby. Letošní slavnosti se navíc ponesou v duchu 25. výročí, návštěvníci se mohou těšit například na koncert Vladimíra Mišíka.

videoprojektory web

Hlavní myšlenkou BIOSLAVNOSTÍ je představit bohatost nabídky produktů v biokvalitě a rozšířit povědomí o ekologickém zemědělství. Slavnosti proběhnou jako každoročně v areálu společnosti Pro-bio ve Starém Měste pod Sněžníkem, a jsou určeny samozřejmě také dětem. U stánků biojarmarku si návštěvníci budou moci popovídat s ekofarmáři, ochutnat a nakoupit např. kozí a ovčí sýry a biopečivo, lahodné čaje a obilné nápoje, ale třeba i klobásky a uherák v biokvalitě či kvalitní biovína. K vidění budou také řemeslníci v akci s možností zakoupení výrobků jejich šikovných rukou. K prodeji bude několik stovek druhů biopotravin, ale třeba i biokosmetika a ekologické čisticí prostředky za zajímavé ceny.

Velkou atrakcí BIOSLAVNOSTÍ jsou exkurze na ekofarmy a do biomlýna. K BIOSLAVNOSTEM patří neodmyslitelně pestré občerstvení v biokvalitě. Chybět nesmí již tradiční a všemi vyhledávané dobroty, jako jsou např. palačinky z PRO-BIO.

-vb-

0 komentářů

Další články