Dnes:-2°C

Zítra:2°C

Úterý 26.1. Zora
Menu

Večerník vyhlašuje další ročník Anticen, můžete nominovat

Večerník vyhlašuje další ročník Anticen, můžete nominovat

26. 01. 2016 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Rok se s rokem sešel, a kromě nominací na Cenu města Olomouce, které se scházejí na radnici, již potřetí souběžně probíhá nominace na cenu opačnou, totiž pro největšího škůdce Olomouce. Tuto soutěž organizuje Olomoucký Večerník.

V roce 2014 se stal jejím prvním laureátem v čtenářském hlasování Daniel Landa, který se pasoval do role mentálního kouče Sigmy Olomouc, sliboval finále Ligy mistrů, a místo toho přišel ostudný pád do druhé ligy; loni pak u čtenářů zcela jednoznačně "triumfoval" Ivan Kosatík jakožto nový ředitel Vodáren. I letos se soutěží o pozlacené víko od popelnice. Kdo bude držitelem třetího víka, se rozhodne v květnu, už nyní ale můžete posílat své nominace na e-mailovou adresu olomoucky.vecernik@seznam.cz.

 

Pravidla soutěže

 

  1. Soutěž má za cíl vybrat největšího padoucha olomouckého veřejného života v příslušném kalendářním roce. Nominovat může každý.

  2. Každá nominace musí být opatřena kontaktem na nominujícího, navrhovatele si přitom namátkově ověřujeme. Musí obsahovat také zdůvodnění výběru.

  3. Redakce si vyhrazuje právo vyřadit z nominací

    - osoby vážně nemocné

    - takové nominace, u nichž je podezření, že jsou součástí podnikatelského nebo politického konkurenčního boje

  4. Všechny nominace budou zveřejněny na webu www.olvecernik.cz začátkem měsíce března 2016 a čtenáři mohou hlasovat až do konce dubna, z každého počítače nebo telefonu je přitom možno poslat pouze jeden hlas.

  5. Držitelem Anticeny se stává ten, který má je dni 1.5.2016 nejvyšší počet odeslaných hlasů.

 

-red-

Další články