Čtvrtek 30.11. Ondřej
Menu

Multižánrový festival Letiště se blíží! Nabídne i JAM stage

Multižánrový festival Letiště se blíží! Nabídne i JAM stage

17. 08. 2017 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Již čtvrtý ročník multižánrového festivalu Letiště proběhne ve dnech 18. a 19. srpna. Celá akce se bude konat na letišti v Drahotuších, nedaleko Hranic na Moravě. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý hudební program, který bude doprovázet příjemná atmosféra art & party.

videoprojektory web

Organizátory této hudební akce jsou produkční agentura Air Force Production a Everything Goes booking, kteří se postarali o bohatý hudební program. Na festivalu vystoupí interpreti domácí i zahraniční. Mezi ně patří například Katarzia, Kapitán Demo, B-Complex, The High Corporation kidkanevil a spousta dalších.

Pro zájemce připravili Letiště festival mimo jiné také JAM stage, kde bude mít každý příležitost zahrát si s některými členy kapel či s přáteli. Každý, kdo by chtěl vyzkoušet tuto možnost, by si měl vzít vlastní nástroje. Mix, komba a základ bicích budou připraveny na stagi.

Vstupenky jsou stále ještě v prodeji! První vlna vstupenek je již vyprodána a druhá vlna, kdy vstupné je za 450 korun, končí. Od 1. 8. 2017 si zájemci mohou zakoupit vstupenku za 550 korun a společně s ostatními si užít nezapomenutelný dvoudenní festival.

Nela Rájová

Další články