Dnes:17°C

Zítra:20°C

Pondělí 23.9. Berta
Menu

Vymyslete motto pro město Olomouc a vyhrajte roční vstupné do ZOO

Vymyslete motto pro město Olomouc a vyhrajte roční vstupné do ZOO

01. 08. 2017 - 00:00

Jak se dá Olomouc stručně, jednoznačně a především zajímavě vystihnout? Takovou otázku pokládá město občanům Olomouce. Právě probíhá soutěž o nejlepší motto pro město Olomouc. Zapojit se může každý. Vítěz získá roční vstupenku do olomoucké ZOO. Své návrhy mohou zájemci posílat do 15. září.

videoprojektory web

Nové motto hledá Olomouc v rámci Strategického plánu rozvoje města, který bude probíhat v letech 2017 až 2023. Soutěžící musí splnit několik základních podmínek, aby byl návrh brán jako platný. Návrh motta musí být v českém jazyce, musí být originální a jeho obsah nesmí obsahovat vulgarizmy, politický podtext či jinak nevhodné výrazy. V neposlední řadě musí mít motto tvar „Olomouc - ...", kde na místo tří teček můžete použít maximálně 5 slov, které vystihují Olomouc.

Účastník soutěže může poslat maximálně dva návrhy. Krom vítěze se bude vyhlašovat i druhé a třetí místo. Druhý nejlepší návrh obdrží celoroční vstupenku do olomouckého aquaparku, třetí pak dvě vstupenky na Městský bál Olomouc.

Své návrhy můžete zasílat na adresu motto@olomouc.eu. Do emailu je třeba zahrnout také vaše jméno, příjmení, emailový kontakt nebo adresu bydliště. Se stejnými informacemi můžete návrh dodat na podatelnu radnice (nám. Horní náměstí 583, Olomouc, 77911) s označením „Motto Olomouc".

-kz-

0 komentářů

Další články