Dnes:9°C

Zítra:9°C

Úterý 12.11. Benedikt
Menu

Miluju cestu do práce, říká Česká Miss 2014 Gabriela Franková

Miluju cestu do práce, říká Česká Miss 2014 Gabriela Franková

15. 05. 2014 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Vítězství Gabriely Frankové v České Miss dalo Olomouci novou celebritu. Aspoň pokud jde o pozornost médií. Osobností a celebritou byla už dávno, protože v Olomouci podniká, a velmi úspěšně, už delší dobu.

Jakými činnostmi se vaše modelingová agentura zabývá?

Je to modelingová a hostesingová agentura. Vznikla teprve v roce 2013, ale tím, že za ní stojí velice úspěšný projekt Miss středních škol Olomouckého kraje, svědčí o profesionalitě. Agentura velice rychle získala klienty i v jiných městech, především Praze. Bohužel kolegové budou muset moji práci na nějakou dobu převzít, protože budu mít hodně povinností s Českou Miss a ve škole.

 

Naše čtenáře určitě zajímá Váš vztah k Olomouci. Jak byste jej vyjádřila?

Olomouc mi přijde jako malá Praha. Má úžasnou historii, krásné centrum a všude se dá dojít pěšky. Miluju cestu do práce, jdu přes historické centrum, sejdu přes Parkánové zahrady a pokračuji přes park kolem hradeb. S přítelem si občas zajedeme na golf. Tím, že mám v Olomouci pratetu, tak jsem tady pobývala od mala. Dělali jsme výlety na Svatý kopeček a do zoo.

 

Doteď jste měla asi více „volného času” a v Olomouci byla poměrně často. Jak to bude teď?

Doufám, že si čas zorganizuji tak, abych stíhala pobývat občas i v Olomouci.

 

Jak se Vám vlastně Olo-mouc líbí? A když ji porovnáte s Brnem či Prahou?

Jak už jsem zmínila, Olomouc mi přijde jako malá Praha. Brno mám moc ráda, vždyť jsem se tam narodila, ale Olomouc je město mnohem čistší. Když jsem se byla minulý týden podívat v Olomouci, tak bylo město krásně vyzdobené tulipány, to jsem v Brně třeba nikdy neviděla. Ráda bych stihla Jarní Floru, tak snad mi to časově vyjde.

 

Když už svůj čas trávíte v Hanácké metropoli, kde Vás mohou naši čtenáři nejčastěji potkat?

Zastihnout mě můžou hlavně asi v centru, protože bydlím nedaleko.

 

Před časem jste spoluorganizovala Miss středních škol Olomouckého kraje. Plánujete v této aktivitě pokračovat?

Ráda bych se Miss SŠ Olomouckého kraje dále věnovala. Baví mě pracovat se studenty a celkově se podílet na organizaci. Člověk se toho hodně přiučí, obzvlášť já jako mladá holka.

 

V čem je tato akce unikátní. Soutěží Miss je bezesporu bezpočet...

Soutěž je unikátní v tom, že se na přípravách podílejí studenti středních škol, kteří mají nad sebou mentora, který je vede. Tím studenti získají velice důležitou praxi a přiučí se od zkušenějších.

 

Můžete nám prozradit, co Vás v nejbližších dnech čeká a jak vypadá den aktuální České Miss?

V nejbližší době mě čeka-jí rozhovory, online chaty, focení, přehlídky, autogramiády, účasti v různých pořadech a předávání cen. Běžný den vypadá asi tak, že ráno vstanu, dám si sprchu na probrání a vyrážím na denní akce. Většinou se vracím domů večer, kde řeším organizační věci s Českou Miss na další den. Většinou jdu spát pozdě v noci a vstávám brzy ráno.

-rk-

0 komentářů

Další články