Dnes:20°C

Zítra:26°C

Středa 24.4. Jiří
Menu

Roztleskávačky hledají sponzora: Znáte lepší reklamní prostor, než dívčí těla?

Roztleskávačky hledají sponzora: Znáte lepší reklamní prostor, než dívčí těla?

foto: archiv redakce

03. 02. 2016 - 00:00

Roztleskávačky nadace LucyTeam, které momentálně roztleskávají první ligu v Prostějově a příležitostně vystupují na sedmi dalších stadionech, hledají partnera. K jeho propagaci nabízejí svoje dresy, jakožto téměř nejfotografovanější plochu na hokeji.

"Tým existuje pátým rokem, a za tu dobu má za sebou skoro dvacet hokejových, florbalových i basketbalových štací. Prostějov se chystá v první lize na play off a podle toho, jak je liga vyrovnaná, má šanci dojít velmi daleko," říká vedoucí roztleskávaček Lenka Pěkná. Roztleskávačky působí na stadionech jako charita, a prodejem horkého čaje se sbírají na neurologické děti. Během pěti sezón již poslaly na jejich účty skoro 250 tisíc korun. Stávajícími partnery týmu jsou G koupelna, a společnost Vondra & Vondra.

Tým může svým partnerům nabídnout nejen exkluzivní reklamu na často fotografovaných dresech vystupujících děvčat, ale i využití kelímku při prodeji čaje, jakož i významný mediální prostor navíc gratis u svých mediálních partnerů. Jedním z nich je i Olomoucký Večerník, který aktivitu LucyTeamu pdoporuje od jejího vzniku. Zájemci o tuto unikátní propagaci v rámci hokejových utkání i v rámci garantovaného mediálního prostoru se mohou ozvat přímo vedoucí roztleskávaček na telefonní číslo 775 055 626, na e-mail roztleskavacky.lucyteam@seznam.cz, anebo osobně na prostějovském zimním stadionu během utkání.

-red-

0 komentářů

Další články