Kohóti si poradili se Stars, Oriflame s HC 61. 2. kolo amatérské ligy

27. 09. 2016 - 00:00

Druhými zápasy pokračovala o víkendu amatérská hokejová liga. Tým Oriflame software porazil HC 61 Olomouc 4:2, stejným poměrem skončilo i utkání Kohótů s Hvězdami, které tentokrát nastoupily bez Marka Heinze.

HC Kohóti - HC Stars 4:2 (3:1 ,1:0, 0:1)

Hvězdy mívají vlažnější vstupy do utkání, a pak těžko dohánějí ztrátu. Přesně jako podle kopíráku ztratily i druhý ligový zápas, když po první třetině ztrácely na Kohóty už poměrem 1:3. Vyrovnané dvě zbylé třetiny už ale na zvrat nestačily, a Hvězdy tak zůstávají na konci tabulky bez bodu.

Branky: 1. Žák, 6. Křížek, 12. Blaha, 16. Polcr - 6. Roj, 42. Blaťák.

HC Oriflame Software - HC 61 Olomouc 4:2 (0:0 ,2:1, 2:1)

Nedělení dohrávka proti sobě postavila pozdě večer dvě vyrovnaná mužstva, pozdní čas utkání ale měl vliv i na diváckou kulisu. Jestliže na utkání OHSL běžně chodí i 11 a více diváků, toto utkání sledoval z tribun jediný fanoušek. Tým Oriflame po soustředěném výkonu zaslouženě zvítězil a potvrdil druhé místo v tabulce jen o skóre za Kohóty.

Branky: 16. Křen, 19. Stavarský, 29. a 30. Klepal - 24. Coufal, 41. Hlatký.