Prostějov udolal Most, Přerov se chytil proti Kadani

20. 10. 2016 - 00:00

Patnáctým kolem a dvěma zápasy na Hané pokračovala první hokejová liga. Přerov i Prostějov se radují z výher proti ne příliš atraktivním soupeřům, Jestřábi ale potvrdili třetí místo v tabulce a ztrácejí na první místo tři body.

LHK Jestřábi Prostějov - HC Most 3:2 (0:0, 1:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 36. Korhoň (Moskal, Protivný), 45. Kolář (Půhoný, Augustin), 51. Protivný (Půhoný) - 41. K. Černý (J. Novák, Alinč), 60. Dufek (Šimeček). Rozhodčí: Jílek – Lučan, Kis. Vyloučení: 3:2, navíc Kubinčák (MST) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1421. Střely na branku: 30:26. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2.
LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – A. Holík, T. Kvapil, Protivný, D. Kolář, V. Zadražil, Vokurka, Grebeňuk – Luňák, Venkrbec, Rudovský – M. Novák, Moskal, Korhoň – Půhoný, Augustin, Fiala – Hozák.

HC Zubr Přerov - SK Trhači Kadaň 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 28. Dostálek (Pšurný, Šnajnar), 40. Kovařík (Popelka, Goiš), 45. Novotný (Popelka, Goiš) – 6. Chlouba (Hlava, Kůs), 22. Beránek (Havel). Rozhodčí: Fiala – Barteček, Gančarčík. Vyloučení: 7:9, navíc Pala (Přerov) 10 minut osobní trest, Ferenc (Přerov) 10 minut osobní trest – Ringler (Kadaň) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1891. Střely na branku: 40:35. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
HC Zubr Přerov: Štůrala – Chmelíř, Pala, Novotný, Ferenc, Zbořil, Vágner, Běhal, Šnajnar – Procházka, Pšurný, Dostálek – Goiš, Popelka, Kovařík – Plášek, Král, Sikora – Ižacký, Dvořák, Š. Kratochvíl