Superliga amatérů odstartovala, Heinz dal hned gól

18. 09. 2016 - 00:00

HC Stars Olomouc - HC Oriflame software 7:8 (1:3, 4:3, 2:2)

V husté mlze, která se po dešti vytvořila nad olomouckou ledovou plochou, se dokonce i s diváky na tribunách odehrálo první utkání nové amatérské hokejové ligy. Tým Oriflame byl od počátku lepší a brzy si vytvořil pohodlný náskok. HC Stars, podle zápisu domácí tým, však od druhé třetiny vsadili na urputnou bojovnost a utkání, hrané 3x14 minut, brzy vyrovnali. Přetahovaná o výsledek pak vydržela až do konce, ve kterém byli o jednu branku šťastnější Oriflame, a získali tak premiérové tři body do tabulky. Za zmínku stojí šest asistencí Jaroslava Valoucha v dresu Stars. V neděli liga pokračuje dalším zápasem, proti sobě se postaví týmy HC 61 Olomouc a HC Kohóti.

Branky a nahrávky: 12., 21. a 25 Dokoupil, 17. Kráčmár, 18. Zehnula, 42. Heinz - 4. Peško, 7., 22. a 27. Stavarský, 12. Smažák, 28. a 34. Berka, 31. Paleček. Vyloučení 2:0, využití 1:0