Sobota 4.7. Prokop
Menu

Litovel se dočká gynekologické ambulance. Zatím jen na pondělky

Litovel se dočká gynekologické ambulance. Zatím jen na pondělky

28. 08. 2017 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Nová gynekologická ambulance začne od září sloužit ženám v Litovli. Moderní ambulanci zřídila v prostorách Lékařského domu Nemocnice Šternberk, která je členem skupiny AGEL. Ženy se mohou přijít poradit a zkonzultovat své potíže s odborníky již tento pátek 1. září, kdy se v ambulanci koná od 13.00 do 16.00 hodin den otevřených dveří.

luneta banner

Nová ambulance nabídne komplexní gynekologickou diagnostickou a léčebnou péči pro pacientky všech věkových kategorií, včetně předporodní péče a diagnostiky pro nastávající maminky. „K otevření ambulance nás vedl především velký zájem pacientek o možnost soustavné péče lékařů našeho oddělení. V ambulanci budou pracovat naši zkušení lékaři,“ sdělil primář gynekologicko–porodnického oddělení Nemocnice Šternberk MUDr. Marek Vaca.

V ambulanci je k dispozici nejmodernější přístrojová technika, která nemocnici přišla na téměř 1,1 miliónu korun. Jde například o moderní kolposkop nebo špičkový gynekologický ultrazvuk.

Lékařský dům v Litovli najdou pacienti na adrese Vítězná 183/2B. Nová ordinace bude z počátku ženám k dispozici v pondělí od 7:00 do 15:00 s postupným náběhem dalších ordinačních dnů podle zájmu pacientek.

-age-

0 komentářů

Další články