drnda web

Anastacia a její dámská jízda Olomoucí: Zvládla i píseň od AC DC

Nedělní koncert ssvětové hvězdy Anastacii v Olomouci na Korunní pevnůstce nezklamal. Akci rozhodně pomohlo přeložení ze soboty, protože hrozíccí termínová kolize s půlmaratonem by neprospěla ani běžcům, ani hudbě. Anastacia zvládla na závěr koncertu i coververzi skladby AC DC Back In Black a publikum doslova nadchla.

obi banner

Zpěvačka dokonce zkoušela z pódia mluvit česky, s noblesou sobě vlastní to ale nezvládla. Páteří koncertu byly skladby z nového alba Evolution, kterým se Anastacia vrátila na scénu po překonané rakovině. Koncertem na Korunní pevnůstce ale pouť Anastacii po blízkém okolí ještě nekončí, a kdo nestihl pražský ani olomoucký koncert, má v srpnu další šanci.

Nestihli jste koncert? Nevadí, zpěvačka míří na blízké Slovensko

Již během první části letošního turné Evolution přibývaly postupně další a další zastávky po celé Evropě. České a hlavně Slovenské fanoušky jistě potěšila zpráva, že Anastacia během letní části koncertů udělá zastávku i v Trnavě. Místní stadion Antona Malatinského City Arena zaplní fanoušci zpěvačky 12. srpna.  Již nyní je jasné, že atmosféra bude fantastická. Po vyprodaném pražském koncertu a chystané zastávce na Korunní pevnůstce v Olomouci, budou moci ukázat čeští a slovenští fanoušci, že ani po tolika letech, kdy Anastacia v Česku ani na Slovensku během tour nezastavila, na ni nezapomněli a umí udělat tu správnou atmosféru. Do prodeje jdou vstupenky na stání, takže se nemusíte bát, že byste se při rytmech hitů Left Outside Alone, Stupid Little Things nebo I'm Outta Love bouchali do židlí před sebou a za sebou. City Aréna dříve hostila velké kapely jako Lucie či Elán, je tedy jasné že nás v srpnu v Trnavě čeká skvělá open-air událost. Vybírat můžete z lístků na stání či sezení na tribunách. Ceny začínají od 19 €.

-ms-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce