drnda web

Hanáckou hospodu dělá guláš: U Fleka, Olomouc

Jaká by to byla hospoda bez pořádného guláše! - řekli jsme si v redakci a vydali jsme se na cestu restauracemi v našem regionu, abychom jedli, a jedli, a hodnotili. Tentokrát jsme zavítali do Restaurace U Fleka v Olomouci, a měnilo se pořadí na prvním místě.

reklama poutak

První dojem byl vpravdě příšerný. Na číšníka jsme čekali skoro 20 minut, od objednávky k plnému talíři na stole to bylo dalších 55 minut. Už jsme se chtěli zvednout a odejít. Dobře, že jsme to neudělali - protože co potom přinesli, to překonalo všechna hodnocení, jaká jsme zatím v hodnocení gulášů udělovali. Ten U Fleka je totiž nejen výborný, on je doslova opojný, grandiózní a velkolepý. Trochu mu sice kazí renomé příliš mělký talíř, který znemožňuje plně si vychutnat dostatek té skvostné omáčky, která člověku labužnicky bublá i ušima. Bravo!! - ne všechny guláše jsou odbyté, ne všechny jsou supermarketovsky unifikované pro většinového strávníka kdejaké restaurační sítě. Tak dochází celkem nečekaně k tomu, že středmoravské gulášky mají nového lídra, ale stalo se tak zcela zaslouženě. Jen kdyby si U Fleka uvědomili, že na plnou hospodu lidí opravdu nestačí dva číšníci, protože ty čekací doby jsou opravdu strašné. Současně ale podotýkáme, že to čekání za to (minimálně v případě guláše) stálo.

Hodnocení:
Celková chuť *****
Maso *****
Omáčka *****
Knedlíky *****
Design *****
Pálivost ****
Vůně *****
Rychlost **
Obsluha *****
Celková známka (průměr všech hodnot): 4,55
 
Celkové pořadí:
1. U Fleka 4,55
2. Meteor 4,33
3. Senimo 4,11
4. U Kramplů (Hranice) 3,88
5. Na Blajchu 3,55
6. Hanácká Hospoda 3,11
7. Červený Volek 2,88
8. Globus Olomouc 2,33
9. Česká kuchyně OC Haná 2,22

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce