jaro_banner_web

bannery-vanoce-1_728x90

Na Kroměřížsku vzplál sklad Čepra, kouř je vidět až na střední Moravě

U Loukova na Kroměřížsku hoří od pondělka sklad s pohonnými hmotami společnosti Čepro. „Dvě nádrže hoří. Existuje riziko, že mohou být zasaženy i další nádrže,“ uvedla předběžně mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková. Hasiči vyhlásili třetí stupeň pohotovosti, kouř z požáru pozorovali i lidé v Prostějově. Zatím je hlášen jeden zraněný.

Banner Florcenter

Největší sklad s pohonnými hmotami v České republice je v plamenech. Podle neověřených informací měla být příčinou rozsáhlého požáru expoze. Vážnost situace podtrhuje fakt, že na místo míří i generální ředitel společnosti Čepro. Starosta Loukova Antonín Zlámal informoval, že nebylo zapotřebí evakuovat obyvatele, evakuovány podle něj byly pouze objekty Čepra. Silnice do areálu je uzavřená. Vedení Loukova je podle starosty v pohotovosti. „Budeme zřejmě informovat obyvatele, aby nechali zavřená okna a nevětrali,“ uvedl Zlámal pro reportéry České televize. V oblasti jsou zastaveny vlaky, na silnicích se tvoří kolony.

Zjišťujeme podrobnosti.

-red-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce