drnda web

Muslimští radikálové to nebyli. Co víme o pobodání mladíka ve Smetanových sadech?

Poranění sedmnáctiletého mladíka, která utrpěl při útoku dosud neznámých útočníků ve Smetanových sadech, naštěstí podle Fakultní nemocnice nejsou vážná. Při útoku utrpěl několik bodnořezných poranění a policie zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví. Podle informací, které jsou nyní k dispozici, se nejedná o útok muslimských radikálů, jak se na sociálních sítích začalo spekulovat bezprostředně po útoku.

Veřejnost v první chvíli pobouřila informace o skupině exoticky vyhlížející skupině útočníků hovořících cizím jazykem, která se šířila po sociálních sítích. "Dosavadním šetřením se nepotvrdila prvotní informace, že se jedná o napadení ze strany cizího státního příslušníka (muslima) z rasových pohnutek," informovala policejní mluvčí Marie Šafářová. Tým kriminalistů nyní pracuje s několika vyšetřovacími verzemi, včetně vzájemného napadení ve skupině osob. Během úterního odpoledne byly v parku odstraněny policejní pásky a vyšetřování na místě bylo ukončeno.

-vb-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce