Prospánek léto

bannery-vanoce-1_728x90

Ponorka asi od ledna 2018 končí: Co všechno se může stát, když jde od 1. ledna Cipís do důchodu

Legendární Hospoda U Muzea alias Ponorka v Olomouci na Třídě 1. Máje pravděpodobně končí - aspoň v té podobě, kterou známe. Podle informací, které má Hanácký Večerník k dispozici, má nového majitele a personál dostal k 1. lednu 2018 výpověď.

luneta banner

Majitel Ponorky Zdeněk Brázda alias Cipís sice hrozí zavřením podniku už minimálně dvacet let, podle našich informací ale nyní čas skutečně nastal. „Chce jít do důchodu. Podle toho, co víme, má hospoda nového majitele a veškerý personál už dostal k prvnímu lednu výpověď,” svěřil se jeden ze stálých hostů.

Fenomén Ponorka
Až do převratu v závěru osmdesátých let poskytovala zázemí a azyl velkému množství undergroundových a všelijace různých individualit.
Své literární texty zde předčítali I.M.Jirous, J.H.Krchovský, P.Zajíček, B.Hýsek, M.Kozelka, M.Palla a mnozí další. Za domovskou scénu slouží Free Jazz Trio Olomouc a kultovní kapele Elektrická svině...

Celý text v tištěném Hanáckém Večerníku ze dne 30.11.2017

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce