drnda web

Zátah policie v Třebčíně a ve Slatinicích: kila konopí a spousta zatčených!

Ilustrační foto

Několik zatčených má za následek policejní zátah z pondělí minulého týdne v Třebčíně a ve Slatinicích na Olomoucku. Policie zabavila kilogramy konopí, určeného převážně ke kouření. Jeden ze zatčených byl už obviněn, problémy s policií ale bude mít i matka jednoho ze zadržených. Ta se podle informací Hanáckého Večerníku pokusila během policejní razie narychlo spálit v kotli důkazy.

79banner

Kolik by pěstitelé nelegální drogy dostali za svou úrodu na černém trhu zaplaceno, ani přesné množství zadržené drogy, policie neupřesnila. V policejní cele skončili tři muži ve věku 35, 35 a 48 let, spolu s nimi podle informací, které má Hanácký Večerník k dispozici, policie odvedla i matku jednoho ze zadržených, která se ještě během policejního zátahu pokusila spálit v kotli část důkazního materiálu. Povedené partičce hrozí až pět let za mřížemi, jedná se o trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

-ms-

Pro komerční prezentaci Vaší společnosti jsme připravili rychlý a jednoduchý postup pro tištěnou i online verzi Večerníku.

komercni_zona

    • navrh web nabah

       

    •  

 

dot

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. RozumímVíce