Dnes:25°C

Zítra:26°C

Úterý 9.8. Roman
Menu

Divadlo na Šantovce představilo našlapaný podzimní program. V prodeji je také nové předplatné.

Divadlo na Šantovce představilo našlapaný podzimní program. V prodeji je také nové předplatné.

foto: archiv Divadla na Šantovce

01. 08. 2022 - 13:12

Divadlo na Šantovce v těchto dnech zveřejnilo svůj podzimní program a milovníci kultury se mají rozhodně na co se těšit! Repertoár je složen z pestré nabídky kulturních akcí – od atraktivních činoherních představení, přes koncerty, vernisáže až po dětský program. Na divadelních prknech v Šantovce uvidíte mnoho zvučných jmen naší kulturní scény – Marka Ebena, Ondřeje Sokola, Ivana Mládka, Karla Heřmánka, Pavlu Tomicovu, Sašu Rašilova, Terezu Kostkovou, Michala Dlouhého a další české populární umělce. Vybraná představení jsou nyní také nabízena v rámci předplatného se zlevněným vstupným.

„Pro naše hosty jsme připravili program, který nabídne jak nové inscenace pražských divadel (pozn. Muž mojí ženy, Oskar a růžová paní), tak osvědčené divadelní hity (pozn. Celebrity či Jistě, pane premiére). Osobně se velmi těším na legendy naší hudební scény – bratry Ebeny a Ivana Mládka. Diváci budou mít rozhodně z čeho vybírat,“ říká produkční Kateřina Burešová za Divadlo na Šantovce, které sídlí v nejvyšším patře obchodní galerie.

Divadlo nabízí také nové předplatné ve dvou skupinách, kdy uvede celkem sedm unikátních divadelních večerů. Jejích součástí bude doprovodný program, který umocní kulturní a společenský prožitek z jednotlivých představení. Na diváky čekají vernisáže či degustace vín od zahraničních vinařů (Francie, Španělsko, Rakousko, Itálie a další). Kompletní nabídku předplatného najdete ZDE.

Další články