Zde může být vaše reklama.

Vánoční koncert Martin Šafařík vystoupí v Uničově s hvězdným hostem

Martin Šafařík vystoupí v Uničově s hvězdným hostem

foto: MP Production

09. 10. 2019 - 06:40

Je to již dlouholetou tradicí, že se uničovský rodák a finalista SuperStar Martin Šafařík setkává v tom nejkrásnějším období roku se svým domácím publikem v rámci svého vánočního koncertu.

Letos tomu nebude jinak a Martin, kterého všichni znají podbpseudonymem Šafa, si po loňském vyprodaném koncertě opět připravil pestrý program doplněný o exkluzivní hosty. Jako speciální hvězdný host vystoupí přední český zpěvák, hudebník a multiinstrumentalista a vítěz druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar Vlasta Horváth, který byl v minulosti kmotrem Martinova debutového CD.

Pozvánít přijala i mladá a krásná zpěvačka Valéria Polčová, která pochází z východoslovenského Bardejova, studuje v Olomouci a můžete ji znát z poslední řady soutěže The Voice Česko Slovensko. Třetím hostem bude lokální dětský pěvecký sbor Rosička, který se Šafou spolupracuje již několik let. „Venku za okny sněží", jak zpívá Martin ve své autorské písni Vánoční, a Vy máte jedinečnou příležitost prožít to pravé předvánoční „kouzlo s rodinou svou" a vychutnat si nezapomenutelnou dvouhodinovou akustickou show plnou songů z Martinova alba Kolem Nás.

Nouze ale nebude také o spoustu koled a těch nejkrásnějších vánočních písní z celého světa ve speciálních aranžích. Koncert se uskuteční v úterý 17. prosince od 18:30 hodin v komorních prostorech uničovské Koncertní síně. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketlive a v Městském informačním centru v Uničově za 200,- Kč, na místě pak budou zbylé vstupenky o 50,- Kč dražší.
Koncert bude mít částečně i charitativní ráz – drobnými dary můžete přispět uničovskému sdružení Jasněnka pro děti s mentálním a kombinovaným postižením a vykouzlit jim stejně jako loni "úsměv na rtech". O sbírce bude Martin Šafařík informovat na svém oficiálním facebookovém profilu www.facebook.com/martinsafarikofficial.

Další články