Dnes:29°C

Zítra:29°C

Pátek 7.8. Lada
Menu

Dežgrešle Hanáci: Dres s podpisy hvězd pro Tyflocentrum se málem nevydražil, nebýt Redstone

Dežgrešle Hanáci: Dres s podpisy hvězd pro Tyflocentrum se málem nevydražil, nebýt Redstone

29. 01. 2019 - 00:00

Taková sestava milionářů, jaká se sešla na Business plese, se jen tak nevidí. Když došlo na charitativní vrchol celého večera, totiž dražbu dresu z půlmaratonu podepsaného všemi světovými hvězdami, a to ve prospěch Tyflocentra, zavládlo v sále takové trapné ticho. Pro neznalé, Tyflocentrum je sdružení na podporu nevidomých.

Když se Hana Reinders Mašlíková jala dražit, asi nečekala, jak těžko se s Hanáků tahají drobné. Nejprve zavládlo trapné ticho, po vyprázdněném parketu se pohybovala samotná Mašlíková, a kolem ní jezdil na vozíčku Tomáš Helísek, a naprosto si dovedu představit, jak trapně mu bylo. To ticho poprvé přeťal prvním příhozem hádejte kdo - samotný Michal David, jakožto hlavní hvězda večera, a nabídl pět tisíc. Nikdo se ovšem nechytil, ticho a trapnost pokračovaly dál. Mašlíková se snažila, potila, ale nic z toho. Nebýt konečného příhozu ve výši 30.000 korun od společnosti REDSTONE REAL ESTATE olomouckého investora Richarda Morávka, který zachránil situaci. Díky za to.

Post Scriptum: kdybyste náhodou nevěděli, kolik (bohužel) stojí takový vozík, tak Tyflocentrum má díky dražbě třeba na jedno madlo na bočnici. Tím naprosto nechci říct, že by Redstone dali málo.

Vlastimil Blaťák

0 komentářů

Další články