HC srpen/září

ROZLOUČENÍ S PRÁZDNINAMI Soutěže, pěna i požární útok na Horním náměstí - dnes odpoledne

Soutěže, pěna i požární útok na Horním náměstí - dnes odpoledne

foto: MMOl

26. 08. 2025 - 10:41

Léto se nezadržitelně blíží ke svému konci, ale prázdniny si zaslouží pořádné rozloučení. Už dnes, v úterý 26. srpna od 13 hodin ožije olomoucké Horní náměstí pestrým programem pro děti i celé rodiny.

„Rozloučení s prázdninami přináší soutěže pro děti s hasičskou a policejní tématikou. Akce začne po obědě a potrvá přibližně do půl šesté odpoledne. Závěr pak obstará hasičská pěna,“ informoval Jan Langr, vedoucí odboru ochrany Magistrátu města Olomouce.

Program nabídne malování na obličej, dětské tetování, výrobu odznáčků nebo zábavně-vzdělávací aktivity zaměřené na bezpečnost v silničním provozu. K vidění bude i ukázka hašení hořícího oleje a prezentace hasičské i policejní techniky.

Pro malé návštěvníky nebudou chybět ani skákací atrakce, nejrůznější simulátory a také napínavá soutěž v požárním útoku, do které se zapojí jednotky dobrovolných hasičů z Olomouce.

Loučení s prázdninami na Horním náměstí slibuje odpoledne plné zábavy, poučení a akčních ukázek, které by si děti rozhodně neměly nechat ujít.

Další články