Dnes:2°C

Zítra:3°C

Neděle 19.1. Doubravka
Menu

Business ples s nabitým programem hlásí beznadějně vyprodáno

Business ples s nabitým programem hlásí beznadějně vyprodáno

24. 01. 2019 - 00:00

Vycházející hvězda David Gránský a okouzlující Hana Reinders Mašlíková, to je dvojice, která bude mít druhý ročník prestižní black tie akce moderátorsky na starost. Hosté se mohou těšit také na produkci plnou hvězd – velký muzikálový set v podání Romana Vojtka a jeho snoubenky Petry Vraspírové, čestného hosta Karla Vágnera a vrchol večera, koncert známého hitmakera Michala Davida. To však není zdaleka vše.

jaro_banner_web

Business ples® je společenská akce zaměřená na byznys, lifestyle, zábavu a zážitkovou gastronomii. Přináší možnost nenuceného networkingu s řadou zajímavých byznysových a startupových osobností i nejzajímavějších tváří českého showbyznysu. Kromě již uvedených hvězd mají návštěvníci možnost poslechnout si v rámci Startup stage také Davida Stypku, držitele ceny Anděl v kategorii Sólový interpret. Na akci nemůže chybět ani loňská moderátorka plesu Eva Decastelo. Ta bude společně s parťačkou - herečkou Bárou Mottlovou realizovat plesovou bulvární televizi a není vyloučeno, že její výstupy uvidíme zanedlouho také v TOP STAR magazínu. Akce se raketově blíží a hosté budou do NH hotelu vstupovat po červeném koberci již v pátek 25. ledna od 19:00. Pokud ale nemáte lístek, atmosféru akce na vlastní kůži letos nezažijete. Ples již nějakou dobu hlásí vyprodáno. 

Business ples nebude jen o zábavě a tanci. Poskytuje příležitost potkat se s byznysovými osobnostmi. O zvyšující se prestiži akce svědčí i záštity ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové, prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimíra Dlouhého a lokálních autorit včetně hejtmana a primátora. Ani sám prezident komory Dlouhý si tuto akci nenechá ujít a bude jedním z těch, kteří pronesou úvodní slovo při zahájení plesu. 

„Loňská premiéra jednoznačně potvrdila, že je v Olomouci poptávka po vysoce prestižní společenské akci. Ta naše přináší mnoho novinek a unikátů, které na jiných akcích v této podobě nejsou. Mám radost také z toho, že Okresní hospodářská komora Olomouc, která za touto akcí stojí, i tímto potvrzuje své postavení klíčového byznys aktéra v regionu,“ vyjádřil se k akci Radim Kašpar, autor prvotní myšlenky plesu a ředitel OHK Olomouc.

Na plese nebude chybět ani letos unikátní Startup klub nebo nově Fashion lounge. „Startup klub při olomouckém Business Plesu je netradiční networkingová platforma propojující startupy s investory a byznysovými osobnostmi v prostředí společenské akce. Před prvním ročníkem vzbuzovalo toto pojetí a propojení u řady lidí otazníky, o to větší radost máme, že se vše podařilo a navíc s velmi pozitivními ohlasy. Letos se akce zúčastní například Martin Jančík z úspěšného startupu Liftago. Nejlepší z účastníků Start-up klubu si odnese poukaz na webové řešení či mobilní aplikaci v hodnotě sto tisíc,“ dodává organizátor a odborný garant Startup klubu Pavel Sedláček z digitální agentury ESMEDIA Interactive.

Za organizací Business plesu stojí OHK Olomouc, digitální agentura ESMEDIA a eventová agentura Jany Lébrové Evenpro.

-age-

0 komentářů

Další články