Zde může být vaše reklama.

FOTO: LEGO kostky ovládly olomouckou střední školu

FOTO: LEGO kostky ovládly olomouckou střední školu

19. 05. 2019 - 18:00

Včera a dnes se na Střední škole polytechnické v Olomouci konal druhý ročník akce Kostkování. Podívat se na několik tisíc výtvorů z LEGO kostek se během obou dnů přišly nejen davy nadšenců, ale také rodin s dětmi.

Všichni návštěvníci se tak mohli podívat na tisícovky panáčků, známých staveb i různých pohyblivých scenérií a to vše z LEGO kostek. Pro zájemce zde byly talíře plné kostek, ze kterých si mohli něco sami vyrobit. Všichni uvnitř školních prostor se usmívali.

"My jsme se přišli podívat, protože jsme se o akci dozvěděli na facebooku a můžu říct, že určitě nelitujeme, protože to, co dokáže někdo takhle vytvořit, je naprosto parádní," usmívala se paní Jana, která s sebou měla malého syna a dceru, zrovna ve chvíli, kdy stála u scenérie s jezdícími vlaky.

Mezi výtvory z LEGO kostek nechyběly známé stavby jako Eiffelova věž, ale také Bradavický hrad, několik vlakových nástupišť, lodě, stíhačky ze série Star Wars a tisíce panáčků, kteří tématicky souviseli, takže kdo se díval pozorně, mohl zahlédnout kostkového Harryho Pottera, mistra Yodu a další.

Další články