Zde může být vaše reklama.

Galerie Šantovka chystá Festival minipivovarů

Galerie Šantovka chystá Festival minipivovarů

foto: Galerie Šantovka

22. 06. 2021 - 12:42

Milujete pivo? Tak pozor! Galerie Šantovka už ve čtvrtek 24. června odstartuje druhý ročník festivalu, který bude právě vynikajícímu zlatavému moku věnován. Na akci přijedou české minipiovary, které návštěvníkovi nabídnou možnost nahlédnout do světa sládků. A co ti si pro vás připravili? Vybrali jen to nejlepší ze své produkce. Pivo ale nebudou jedinou součástí festivalu, těšit se na venkovním parkovišti za Mlýnským potokem můžete také na pestrý hudební program. Ten nabídne velmi populární revival kapely QueenMania a U2 Stay Tribute.

Na akci se představí řada známých regionálních pivovarů, které nabídnou celou škálu rozdílných pivních stylů. Těšit se tak můžete například na klasické ležáky, ale také stále více oblíbené svrchně kvašené piva ALE. Z konkrétních pivovarů přijedou například Jadrníček, Ničitel, Nachmelená opice, Radouš, Sternberger, Hanácký pivovar, Chors, Z-Stage a Velkorakovský minipivovar. Piva, která budou hostům k dispozici, jsou vařena z těch nejkvalitnějších surovin – z žateckého chmele, moravského sladu, pivovarských kvasnic a z vlastní vody. Všechny minipivovary vaří svá piva dle tradičních výrobních postupů a důsledně dbají na výslednou kvalitu.

„K dobrému pivu bude možné ve FunParku také zakousnout dobroty ze stánku Maso v housce, který nabízí grilované speciality připravované metodou low&slow. Ochutnat můžete také burgery či nahlédnout do sortimentu baru Jack Daniel´s,“ říká mluvčí Galerie Šantovka Petr Hlávka.

Součástí akce bude doprovodný hudební program. Návštěvníci si mohou zazpívat legendární písně kultovních kapelQueen a U2, které zazní v podání revival bandů QueenMania a U2 Stay Tribute. Během se můžete dále těšit na skupiny Methyl Cover Band, Black Tiger, Hustej Guláš, Group of Cocks.

Důležité informace k akci

Datum konání akce: 24. – 26. června
Místo konání: FunPark Galerie Šantovka
Mapa FunParku: https://mapy.cz/s/menovudeha
Web: http://www.funparksantovka.cz/festival-minipivovaru
Vstup: Zdarma

Další články