Dnes:-2°C

Zítra:2°C

Úterý 26.1. Zora
Menu

Garden Food Festival se vrací do Olomouce

Garden Food Festival se vrací do Olomouce
Loni proběhl festival v Rozáriu, letos bude po celé Olomouci.

foto: Lukáš Blokša

01. 08. 2020 - 09:00

Zkoušíte rádi exotické delikatesy? Nebo milujete spíše tradiční českou a regionální kuchyni? Garden Food Festival vám již pošesté nabízí řadu speciálních a nezapomenutelných gastronomických zážitků.

Garden food festival v Olomouci vám i letos představí zajímavé kulinářské koncepty z celé republiky i ze zahraničí, můžete ochutnat farmářské a lokální produkty, destiláty, tuzemská i světová vína či produkty z minipivovarů. V programovém menu nechybí ani aktivity pro děti, beauty zóna a hudební představení.

"Bezpečnost je pro nás prioritou, a proto festival proběhne vždy na několika místech ve městě, abychom zamezili velkému množství lidí na jednom místě," prozrazují organizátoři.

"Platit budete s NFCtron. Zbylé finance se budou vracet pouze elektronicky po dobu 14 dní od skončení akce. Dříve zaplatil každý návštěvník 150 Kč na místě nebo 100 Kč v předprodeji. Pro pětičlennou rodinu se staršími dětmi to znamenalo 750 Kč. Nově stačí zakoupit jediný čip na dobíjecím místě za 190 Kč pro celou rodinu nebo i partu přátel," doplňují.

Akce na různých místech v Olomouci začne 5. srpna, potrvá až do 9. srpna.

Další články