Oranžerie Jak bude vypadat advent na olomoucké Floře?

Jak bude vypadat advent na olomoucké Floře?

foto: Flora Olomouc

10. 11. 2019 - 12:00

Prožijte adventní čas tvořivě. V historické Oranžerii na vás letos čekají vánoční workshopy, kreativní dílny a lokální designoví tvůrci. 

Vánoce patří k nejkrásnějším svátkům v roce, a proto bychom si je měli užít v klidu, pohodě a nasávat kouzelnou atmosféru zimního období. Pokud toužíte letos vyměnit vánoční stres v obchodních domech za klid a příjemně strávené dny, přijďte si užít Advent v Oranžerii, který se koná od 29. listopadu do 1. prosince 2019 v historické Oranžerii ve Smetanových sadech v Olomouci. 

Zavítejte o prvním adventním víkendu do samotného srdce Smetanových sadů v Olomouci a kochejte se prodejní výstavou plnou designových tvůrců a lokálních výrobců, představující letošní vánoční dekorace. Odnést si můžete adventní výzdobu, ručně vyráběné vánoční ozdoby, trendy šperky, oblečení a další stylové doplňky. 

Vyrobený dárek z lásky potěší na Vánoce nejvíce, a proto budou v Oranžerii připraveny také tvořivé dílny, kde si budete moci vlastnoručně vyrobit adventní dekoraci, ozdobu či vánoční dárek. Stačit vám bude pouze tvořivá nálada a chuť udělat sobě či někomu jinému radost. S vašimi výtvory a dekoracemi vám poradí skvělá floristka Ing. Irena Smutná z Maire Botanical. 

Pro zpříjemnění času stráveného tvořením nebude chybět ani občerstvení BEATA lunch & coffee, které nabídne tradiční svařák, kvalitní kávu, sladké dorty či další slané dobroty. Doprovodný program bude obohacen o klavírní koledy od MgA. Martina Smutného.

Vánoční atmosféru se spoustou ozdob, dekorací a příjemných vůní bude dotvářet nově zrekonstruovaná budova Oranžerie, která se pyšní označením nejstarší pamětnice olomouckých parků. Užívat si tak můžete nejen adventní tvoření, ale také atmosféru stopadesátileté historie, umělecký ráz a řemeslnou kvalitu samotného prostoru.

Akci pořádá Výstaviště Flora Olomouc, oděvní ateliér Jančo Design a floristické studio Maire Botanical. Advent v Oranžerii je pro všechny návštěvníky zdarma, workshopy s odbornou asistencí jsou zpoplatněny a obsahují kompletní balíček s materiálem a zapůjčení nářadí

0 komentářů

Další články