Dnes:18°C

Zítra:19°C

Úterý 7.4. Heřman/Hermína
Menu

Na Business ples do Olomouce přijede i Majkl Dejvid. Ten se dal po letech zase dohromady se Sagvanem Tofim!

Na Business ples do Olomouce přijede i Majkl Dejvid. Ten se dal po letech zase dohromady se Sagvanem Tofim!

18. 01. 2019 - 00:00

Do Olomouce míří opepřit plesovou sezónu Michal David. Jeho vystoupení na Business plese, který se chystá na pátek příštího týdne, láká zájemce, zvláště po poté, co David ohlásil jarní turné a obnovenou spolupráci se Sagvanem Tofim! Jestli dorazí do Olomouce i ten, aby se v retro stylu zhmotnil osmdesátkový discopříběh, je zatím obestřeno tajemstvím.

Čerstvý nositel státního vyznamenání Michal David oznámil obnovenou spolupráci na svém facebooku. Svoje fanoušky nechal nejprve hádat, správně tipující nakonec odmění vstupenkami. "Mým hostem na všech koncertech v rámci Open Air Tour 2019 bude SAGVAN TOFI. Správně Vás odpovědělo spousta, ale vyhrát může jen jeden," napsal David, a vyhlásil výherkyni. Jestli bude Sagvan Tofi přítomen i v Olomouci, je v tuto chvíli nejisté, každopádně by to byla diskotéková pecka roku.

Business plesem bude letos provádět moderátorská dvojice David Gránský a Hana Mašlíková. Těšit se můžete kromě vystoupení Michala Davida také například na muzikálový set v podání Romana Vojtka a Petry Vraspírové.

-vb-

0 komentářů

Další články