Dnes:16°C

Zítra:16°C

Čtvrtek 28.5. Vilém
Menu

Na Floře probíhají Zahradnické trhy

Na Floře probíhají Zahradnické trhy

foto: Lukáš Blokša

16. 05. 2020 - 09:10

Na olomouckém Výstavišti Flora za pavilonem A právě teď probíhají první Zahradnické trhy. Období jara je spojené s pracemi na zahrádkách, sázením rostlin či kutilskými pracemi kolem domu. A proto se na Floře rozhodli uspořádat trhy a nabídnout všem milovníkům rostlin možnost nakoupit si vše potřebné pro své zahrádky či balkóny.

Zahradnické trhy nabízejí široký sortiment květin, zeleniny, semen, okrasných rostlin, školkařských výpěstků a zahradnických pomůcek a potřeb.

Pokud zavítáte dnes, případně zítra, nebo o dalších dvou víkendech, těšit se můžete třeba na begonie a balkonové rostliny od BEGO-BOHEMIA. Trvalky a skalničky vypěstované ve vlastní školce v podhůří Oderských vrchů přivezl pan Milan Antropius a nechybí ani překrásné kosatce, pivoňky či denivky od zahradnictví Irisis z Brna. Na své si přijdou i milovníci kaktusů a sukulentů. Návštěvníci si budou moci koupit i ovocné stromky a keře.

Dnešní a zítřejší Zahradnické trhy jsou prvním termínem nejnovější akce, která bude probíhat také další dva víkendy, stejně jako tento v časech od devíti do sedmnácti hodin.

Další termíny akce
23.–24.5., so -ne, 9:00 až 17:00
6.–7.6., so-ne, 9:00 až 17:00

Lukáš Blokša

0 komentářů

Další články