Dnes:3°C

Zítra:6°C

Čtvrtek 27.2. Alexandr
Menu

Olomoucká zoo se na vánoce promění v pohádku

Olomoucká zoo se na vánoce promění v pohádku

foto: ZOO Olomouc

21. 12. 2019 - 20:00

Zoo Olomouc se jako tradičně připravuje na vánoční svátky. Tentokrát vycházela z dozvuků předešlého Večera
duchů, v němž návštěvníci vítali výzdobu areálu. A tak se zoo právě proměňuje spíše v zázemí divadla, kde není nouze o nejrůznější kulisy.

„Vytváří se zde 7 pohádek: Popelka, Sněhurka, Anděl Páně, 12 měsíčků, S čerty nejsou žerty, nemůže chybět Mrazík. Současně s tím se pracuje na zimních koších, girlandách, vánočních stromcích,“ sděluje Pavel Javůrek, vedoucí marketingového oddělení. A co si na svátky kromě zvířat zahrada připravila?

Večerní vánoční prohlídky

Ať v námrazách, či tání, nebo třeba v závějích…Vůni jehličí a Vánoc v olomoucké zoo máte zkrátka rádi na každý pád. A s nimi i Večerní vánoční prohlídky. Nebudou chybět ani letos. Tentokrát se zahrada promění v jednu velkou vánoční pohádkovou říši. Tak přijďte pobýt od 25. do 30 prosince a na Nový rok taktéž. Vždy od 16. a 18. hodin s průvodcem.

Čekání na Ježíška v Zoo

Pokud budete od štědrovečerních příprav posláni pro kapra, nebo na procházku, seberte vše své a zavítejte do
olomoucké zoo. Tam totiž dostanete dárek v předstihu. Dětským vstupným obdarujeme každého dospělého. A děti? Ty zjistí, jak zahradě sluší pohádkově vánoční kabát. Těšíme se na vás.

Vánoční dárek

Vánoční dárek, jízda terénním autem, čas v žirafí společnosti, safari, radnice, sál Komenia… Že to nejde dohromady? Ale jde. Zoo a město Olomouc připravili limitovanou edici voucherů, kterými můžete obdarovat své blízké a zblízka poznat nejen zoo ale i město a dostat se do míst, kam se běžně nezavítá.

Lukáš Blokša
Autor: Lukáš Blokša

0 komentářů

Další články