Dnes:11°C

Zítra:10°C

Sobota 23.10. Teodor
Menu

Party roku na Šantovce! Sharlota, Zoot, Refew to rozbalí zítra!

Party roku na Šantovce! Sharlota, Zoot, Refew to rozbalí zítra!

foto: Galerie Šantovka

19. 09. 2021 - 20:07

Fanoušky zábavy čeká příští pondělí skutečně pořádně našlapaná jízda! Velká studentská party, kde se můžete těšit na rapové koncerty populární zpěvačky Sharloty, rappera Refew a Robina Zoota z labelu Milion plus.

Na programu je také zahájení monumentální malby Street Art Festivalu od portugalského umělce Mr. Dheo. Olomoucký graffiti umělec Pauser  sprejem vyzdobí elektromobil Mercedes EQA. A na závěr přijde překvapení: Víte, co je to TAGTOOL?

Na party platí také mimořádná slevová akce. Prvních 300 piv se bude čepovat jen za 29 korun. Speciální slevová akce bude platit také na speciality z grillu- prvních 100 burgerů jen za 99. Tak neváhejte a přijďte za námi do FunParku u Šantovky. U toho prostě nesmíte chybět. Do Olomouce se po lockdownu vrací studenti. Zahajte akademický rok 2021/2022 ve velkém stylu!

Akce se uskuteční v pondělí 20.září od 18:00 ve FunParku, který najdete vedle obchodního centra Galerie Šantovka. Party odstartuje týdenní Street Fest, akci, která rozpumpuje ulice Olomouce.

Další články