Dnes:25°C

Zítra:24°C

Čtvrtek 20.6. Květa
Menu

Plesům na Olomoucku bude kralovat Business ples, nabídne Evu Decastello a Báru Mottlovou

Plesům na Olomoucku bude kralovat Business ples, nabídne Evu Decastello a Báru Mottlovou

foto: archiv redakce

08. 01. 2019 - 00:00

Plesová sezóna na Olomoucku startuje! Přehled toho nejzajímavějšího, kam ve městě a v okolí vyrazit, jaké celebrity vás na akcích čekají, přinášíme s Hanáckým Večerníkem právě teď. Nejzajímavějším měsícem se už nyní jeví leden. Na nic nečekejte, a hurá na bály!

13. ledna - Městský bál, Flora Olomouc
Tradiční zahájení plesové sezóny v Olomouci přinese hudební formaci Moondance orchestra Martina Kumžáka a především Václava Neckáře se skupinou Bacily.
 
20. ledna - 25. Hanácký bál, RCO
K tanci a poslechu zahrají DH Moravská veselka, skupina Syrinx a Hanácká mozeka Litovel.
 
25. ledna - Business Ples, NH Hotel Olomouc
Každoroční společenský a také obchodní vrchol plesové sezóny na Olomoucku přinese nejen Vladimíra Dlouhého, ale možná i ministryni průmyslu a obchodu Martu Novákovou. Na akci zazáří Eva Decastello, ale také herečka Bára Mottlová, a informace ze zákulisí říkají, že holky spolu možná budou spát na jednom pokoji.
 
9. února - Ples mezi květy, Flora Olomouc
Již šestý ročník, tentokrát na téma „… kolem světa“. K tanci a poslechu zahraje Big Band Felixe Slováčka a o zábavu se postará šoumen Dan Nekonečný či ukázka Slackshow v podání světového rekordmana Dannyho Menšíka.
 
10. února - Ples Dobrého místa pro život, NH Hotel Olomouc
2.3.2019 oslaví Dobré místo své desáté narozeniny.
 
16. února - Ples Fakultní nemocnice, Clarion hotel
Celým večerem provází skupina BOOM!BAND Jiřího Dvořáka.
 
15. března - Ples Olomouckého kraje, NH Hotel Olomouc
"Tanec má pro člověka velký význam. Z původně rituálního úkonu se proměnil do umělecké podoby a neverbální konverzace. Je pravda, že při tanci spolu lidé mluví jinak. Dokážou si říkat věci, ke kterým by jindy jen těžko hledali slova, hlas má jinou barvu a mysl je ve stavu, do kterého se během všedního dne neumí dostat. Někdo bere tanec naopak jako zábavu a relaxaci,..." mudruje na webu Plesu Olomouckého kraje hejtman. Tak a teď už víte všechno.

-ms-

 

0 komentářů

Další články