Dnes:15°C

Zítra:23°C

Sobota 25.9. Zlata
Menu

Šantovské trhy lákají na produkty regionálních trhovců

Šantovské trhy lákají na produkty regionálních trhovců

foto: Lukáš Blokša

09. 07. 2021 - 12:24

Chcete si před víkendem nakoupit kvalitní ovoce, zeleninu, pečivo, sýry, uzeniny a další zajímavý sortiment? Šantovské trhy představí regionální producenty farmářských i řemeslných výrobků, kde můžete zakoupit kvalitní ovoce, zeleninu, pečivo, sýry, uzeniny a další zajímavé produkty. Pro gurmány bio potravin zítra čekají klasické trhy pořádané v okolí Galerie Šantovka v Olomouci, kde mají možnost nakoupit bio produkty především od regionálních producentů farmářských i řemeslných výrobků. Na místě budou také prodejci květin, výrobci keramiky a šperků.

Návštěvníci si mohou dnes užít klasické Šantovské trhy, které najdete přímo v prostorách obchodního centra. V příjemném a přátelském prostředí mají návštěvníci možnost připravit si své spížky na víkend. Vybírat mohou z nabídky více než 15 regionálních producentů.  Můžete se těšit na stánky s vejci, ovocem, zeleninou, marmeládou, ovocným vínem, svíčkami, voskem, dřevěnými hračkami, keramikou, pivem, uzeným masem, houbami, šperky, gold tyčinkami a batikou.

„Bude to už letos třetí námi pořádaný trh, kde se snažíme podporovat naše regionální producenty farmářských i řemeslných výrobků,“ vysvětluje marketingový koordinátor Galerie Šantovka David Podstata.

Za povšimnutí určitě i stojí návštěva FunParku u Galerie Šantovka, kde se bude odehrávat akce Vinaři. 

Trhy začaly dnes 9. 7. od 10:00. Přijďte a užijte si jedinečnou příležitost a nasát tu správnou tržní atmosféru!

 

Datum konání akce: 9. Července

Čas konání akce: 10:00 – 18:00

Místo konání: U Galerie Šantovka

Vstup na festival: Zdarma

Odkaz na akci: https://www.galeriesantovka.cz/akce/akce-centra/santovske-trhy/

Další články