Teplice nad Bečvou: Odstartovala již 465. lázeňská sezona

Teplice nad Bečvou: Odstartovala již 465. lázeňská sezona

13. 05. 2018 - 00:00

Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální.

Ačkoliv to chvíli vypadalo na déšť, deštivé počasí se nakonec Teplicím nad Bečvou vyhnulo. Bylo to jedině dobře, protože v sobotu 12. května proběhlo 465. otevírání lázeňské sezony. Se slavnostním dnem se myslelo opravdu ne všechny. O tom se mohly přesvědčit například rodiny s dětmi.

luneta banner

Už od dopoledních hodin si návštěvníci mohli užít vystoupení kapel, tance nebo různého občerstvení. Každý, kdo dopoledne navštívil lázně, mohl si poslechnout Moravskou veselku nebo Radima Černého, který zahrál na kytaru.

Přesně hodinu po poledni začalo slavnostní zahájení lázeňské sezony v Teplicích nad Bečvou, na kterém návštěvníky přivítala také výkonná ředitelka lázní Teplice nad Bečvou a léčebných lázní Bohdaneč, paní Bohdana Opočenská. 465. lázeňská sezona tak mohla oficiálně začít.

Hudba, Slack show i program pro děti

Připravený program byl opravdu bohatý. Nejen dopoledne, ale také odpoledne si návštěvníci mohli užít koncertů kapel Sunset, Neřeš či Portless feat. Henry D. Kromě hudby se zájemci mohli dozvědět, co to je Slack show a během workshopu si to také vyzkoušet.

Ani na děti se během programu nezapomnělo. Pro nejmenší návštěvníky byl připraven například skákací hrad, kolotoč nebo malování na obličej. Na louce u podia se každý zájemce mohl podívat i na dravce, kteří se v sobotu představili hned dvakrát.

Doprava, občerstvení a soutěž

Po celý den byl k dispozici vláček z Hranic do Teplic nad Bečvou a opačně. Nechybělo ani bohaté občerstvení na louce u podia či na kolonádě. Zájemci se také mohli přihlásit do soutěže o lázeňský pobyt v Teplicích nad Bečvou.

Nela Rájová

 

0 komentářů

Další články