Dnes:23°C

Zítra:30°C

Pondělí 21.6. Alois
Menu

Vánoce na Floře Vánoce Flora lákají na kouzelnou sváteční atmosféru v teple

Vánoce Flora lákají na kouzelnou sváteční atmosféru v teple
Vánoce se opět po roce vracejí i na olomoucké Výstaviště Flora.

foto: Flora

23. 11. 2019 - 20:00

Horký svařák, voňavé dobroty a tradiční stánky s dárky, které udělají radost pod nejedním vánočním stromečkem. Zavítejte letos na 39. ročník tradičních vánočních trhů do pavilonu A Výstaviště Flora Olomouc a odneste si originální a kvalitní dárky pro vaše blízké. Vyhřáté prostory olomouckého výstaviště a bohatý doprovodný program nabízejí od 12. do 15. prosince Vánoce Flora 2019.

Rok se s rokem sešel a opět jsou tu Vánoce, které pro nejednoho z nás představují vedle příjemných chvil s našimi blízkými i stres v obchodních domech a hon za dárky na poslední chvíli. Vánoční trhy na olomouckém výstavišti vám dopřejí příjemně strávený adventní čas. Konečně budete mít možnost popovídat si s přáteli, koupit si něco dobrého na zub, sednout si s hrnečkem svařeného vína nebo si odnést dárek pro své blízké. 

Členové Moravské filharmonie navodí tu správnou atmosféru a baletní ukázka z Čajkovského Louskáčka v podání sólistů Moravského divadla zajisté vykouzlí úsměv na nejedné tváři. Program uvnitř pavilonu obohatí  venkovní prodej vánočních stromků od společnosti Lesy České republiky, s.p. Milovníci perníčků budou moci předvést své kreativní dovednosti a vyzkoušet si klasické zdobení. Nebude chybět ani tradiční zpívání koled. Zajímavou novinkou budou letos profesionální fotokoutky pro děti a dospělé s rozmanitými rekvizitami a možností ihned fotku vyvolat.

Vánoční atmosféru podtrhne pěvecké vystoupení dětí olomouckých škol, soutěž základních a mateřských škol ve zdobení vánočních stromečků a vystoupení dětí z dětských domovů.  Vánoční trhy Flora 2019 nabízí skvělou volbu příjemně stráveného času pro rodiny s dětmi. Pro děti jsou přichystané tvořivé dílničky s herci Moravského divadla. Rodiče tak mohou v klidu pořizovat dárky nebo se zastavit u tradičního svařáku. Zajímavou novinkou pro děti bude letos i salaš se zvířátky.

Vedle bohatých stánků bude připraven i zábavný kulturní program. Přijďte si užít vystoupení zpěváka Hynka Tomma či si poslechnout nestárnoucí hity skupiny ABBA. Dále vás okouzlí svým ohnivým vystoupením Petr Dragon Kozák a ze známých osobností se můžete těšit na moderátora Slávka Bouru a na komičku Zuzanu Bubílkovou. Na své si přijde opravdu každý. Program bude postupně doplňován, proto sledujte web a FB stránku Výstaviště Flora. 

Další články