Dnes:-2°C

Zítra:1°C

Pondělí 25.1. Miloš
Menu

Výstava modelů na Floře dnes pokračuje!

Výstava modelů na Floře dnes pokračuje!

foto: Lukáš Blokša

28. 06. 2020 - 09:00

Výstava modelů a sběratelských exponátů mini FOR MODEL 2020 zavede také dnes všechny malé i odrostlejší návštěvníky do kouzelného světa plného her a fantazie. Letadla, lodě, vláčky, vrtulníky, rakety nebo deskové hry. Stavte se do Smetanových sadů v Olomouci k rybníčku a pavilonům G a H.

Jaký program tedy mini FOR MODEL letos nabízí? Pavilon H je věnovaný historickým i moderním RC modelům aut, kamionů, tanků, vlaků či lodí a nechybí ani rallye dráha, kterou si mohou návštěvníci sami vyzkoušet. Modelářská expozice v pavilonu G se zaměřuje na letadla, vrtulníky a rakety. Pro děti je připravený workshop pískohraní a vypalování do dřeva, deskové hry, hračky a také zábavný vědecký program s lektory z Pevnosti poznání. 

Výstava mini FOR MODEL se z části koná i přímo v parku. Na rybníčku ve Smetanových sadech probíhají každou sudou hodinu ukázky lodních modelů (bitvy lodí a ponorek). První souboj začíná v 10 a poslední pak v 16 hodin. Nechybí ani předváděčka RC modelů sportovních vozů na polygonu a nákladních aut a bagrů přímo v terénu.

Vstupenky na mini FOR MODEL lze koupit online na webu Flory nebo na místě.

Další články