Dnes:15°C

Zítra:17°C

Pondělí 16.9. Ludmila
Menu

Vedoucí živnostenského v Prostějově Orálková na luxusním videu: To nemůžete nevidět!

Vedoucí živnostenského v Prostějově Orálková na luxusním videu: To nemůžete nevidět!

27. 04. 2017 - 00:00

Vedoucí živnostenského odboru prostějovského Magistrátu Antonie Orálková, řečená Tonička, zveřejnila na youtube neuvěřitelné video. Dáma, která se podle fotografií osobně účastnila alkoholových dýchánků tajemníka Baláše, v komerčním propagačním videu European Business School je velmi zaujata vyučovanou problematikou adaptačního procesu.

I pokud odhlédneme od skutečnosti, jestli je pro veřejného zaměstnance vůbec přípustné natáčet videa propagující komerční služby, je nahrávka sama o sobě doslova klenotem české kinematografie. Ve videu za pomoci různých rádoby odborných výrazů propaguje studium lidských zdrojů, protože ji hodně baví problematika adaptačního procesu. "Studium sestávalo zejména z tematických setkání, na která jsem chtěla dojíždět. Problematika adaptačního procesu byla úžasně zajímavá, a mohla jsem si v praxi opravdu ověřit, že co jsem se naučila, tak v té praxi funguje," sděluje na nahrávce.

Zda je problematika adaptačního procesu a především její uvádění do praxe součástí posezení u lahví s alkoholem a u popelníku v budově radnice, se nám nepodařilo zjistit. Video, které má neuvěřitelných 34 500 zhlédnutí, je ale v Prostějově hitem, který  si zaměstnanci magistrátu rozesílají a docela se nad ním baví.

-vb-

0 komentářů

Další články