Dnes:11°C

Zítra:12°C

Pátek 3.4. Richard
Menu

Je tu kvalifikace na ME Hotel SK Véska bude hostit tenisové naděje

Hotel SK Véska bude hostit tenisové naděje

foto: Vlastimil Blaťák

02. 08. 2019 - 15:00

Od středy 31. července až do neděle 4. srpna probíhá ve Vésce tenisová kvalifikace týmů do 18 let na Mistrovství Evropy. Celkem šest týmů.

"Už na přelomu červnce u nás proběhla kvalifikace na Evropu do 14 let, toto je další akce,“ svěřil se ředitel SK Véska Michal Slavík. Z Čechů se na dvorcích ve Vésce představí například šestnáctiletý talent Dalibor Svrčina, který se už stačil zúčastnit i juniorského Wimbledonu a na letošním Australian Open získal mezi juniory titul ze čtyřhry.
Sedmnáctiletý český junior Andrew Paulson má za sebou také čtyřhru na Rolland Garros. „Chtěl bych se pomalu přesunout na mužské ITF turnaje. Dva dosavadní se mi povedly, uhrál jsem vždy kolo a získal body do žebříčku. Uvidíme, jak se to podaří skloubit s juniorskými turnaji. Mám v plánu účast na Wimbledonu i na US Open. Tam už snad budu v hlavní soutěži. Chci nabrat zkušenosti a vyzkoušet si, jaké to na grandslamech je,“ svěřil se z Austrálie serveru tenisovysvet.cz. I on bude k vidění ve Vésce.

Véska pořádá nábory dětí, tenis je sport na celý život

Nábor dětí a mládeže do tenisové školy proběhne ve Vésce 9. září od půl páté odpoledne.
Po skončení kvalifikačních turnajů přijde čas pro nábor nových malých tenistů. „Rádi Vás přivítáme v rámci náboru nových dětí a mládeže u nás ve Sportovním klubu Véska. Přijeďte se podívat, vyzkoušet a přesvědčit na vlastní oči a kůži,“ zve všechny zájemce z řad dětí i rodičů ředitel SK Véska Michal Slavík. Klub nabízí svým členůmbezkonkurenční klubové zázemí, 6 venkovních antukových a 3 halové kryté dvorce, profesionální trenéry a získání hráčského členství pro celou rodinu. Nabízí také dopravu dětí z domu a zpět. Na všechny zájemce se těší trenéři Robert Rumler, Dušan Machovský, Michal Slavík a Darja Zeitlerová. Klub SK Véska nabízí mimo tenis také ojedinělý počet volnočasových aktivit na jednom místě, pouze 15 minut od centra Olomouce. Je výjimečný svým citlivým umístěním do krajiny, nabízí relaxaci v zalesněném prostředí spolu s profesionálními podmínkami a zázemím pro sport a aktivní odpočinek. Osvěžíte svého sportovního ducha v klidném prostředí na kurtech, v multifunkční hale nebo ve fitness, svou mysl uvolníte ve wellness zóně a se svými přáteli se pobavíte u dobré kávy, piva a kvalitního vína.

Vlastimil Blaťák

1 komentář

pro smích 03.08.2019, 20:24

překlep

Už na přelomu červnce... Pane Vlastimile, čtete po sobě vůbec ten text?

Další články