Dnes:15°C

Zítra:23°C

Sobota 25.9. Zlata
Menu

Tanečnice i letos pomáhají pejskům z olomouckého útulku

Tanečnice i letos pomáhají pejskům z olomouckého útulku

foto: Archiv Pole dogs

10. 09. 2021 - 08:45

3. narozeniny v letošním roce slaví charitativní projekt Pole Dogs, spojení talentovaných žen a psích mazlíčků, kteří hledají nový domov. Tanečnice z olomouckého studia Apokalips se i letos rozhodli pomoct neředínskému útulku pro opuštěné psy a nafotily s fotografem Davidem Nachlingerem sérii fotografíí, které budou k dostání ve formě plakátů. Výtěžek z prodeje zamíří do misek a pelíšků (zatím) nechtěných chlupáčů.

Stejně jako v předchozích letech se i letos na výsledné fotografie mohou zájemci podívat na vernisáži, kde půjdou plakáty zakoupit. Letošní focení se neslo ve stylu 40. a 50. let.

Akce proběhne 17. září v nově otevřeném stylovém bistru Burger and hot-dogs, Pick’n’eat na Zámečnické 1 v Olomouci. Součástí bude tichá aukce, ve které budou podepsané plakáty přímo od modelek, taneční vystoupení, stylová atmosféra a hudba. Vše v rytmu rock’n’rollu a dobré nálady.

„Pole Dogs letos slaví 3. narozeniny! Originální fotoprojekt je pomyslným dítkem tanečnic z olomouckého studia Apokalips, které se rozhodly spojit svůj koníček a pomoc pejskům bez domova. Jeho cílem je nejen finanční pomoc místnímu útulku, ale také připomenutí, že toho nejlepšího parťáka můžete najít právě tam. A tento rok vás vernisáž čeká v úplně novém kabátě!Říká o projektu Pole Dogs jedna z jeho zakladatelek, veterinární lékařka Zdena Sousedíková.

Pole Dogs bude bavit v Olomouci, už potřetí

Vernisáž Pole Dogs se v roce 2021 ponese v trochu netradičním duchu. Po komorní atmosféře kavárny a vzdušném prostoru Regionálního centra se organizátorky rozhodly pro bistro ve stylu 50. let, do kterého zapadá také letošní koncept fotografií.

„Doufáme, že letos oslavíme 3. narozeniny projektu Pole Dogs rock’n’rollovým věčírkem, na kterém se budou lidé bavit a zároveň podpoří dobrou věc a odnesou si rovnou několik plakátů. Je to totiž jedinečná příležitost mít doma opravdu jedinečný pin-up kousek. Focení letos probíhalo během jediného víkendu za přispění početného týmu, z nichž všichni do něj dali maximum i na přímém sluníčku. Skvěle to zvládli také pejsci a v neposlední řadě jako vždy perfektní práci odvedly všechny tety z útulku LOZ Olomouc. I proto doufáme, že naše dřina přinese vysněný výsledek a přispějeme tak pejskům (i kočičkám) pěknou částkou na provoz a potřeby,“ zve na vernisáž jedna z letošních organizátorek Tereza Šimonová.

Další články