Dnes:23°C

Zítra:30°C

Pondělí 21.6. Alois
Menu

U Šantovky vyrostla nejdelší překážková dráha ve střední Evropě

U Šantovky vyrostla nejdelší překážková dráha ve střední Evropě

foto: Galerie Šantovka

08. 06. 2021 - 14:46

Až do 11. června si mohou děti u Šantovky užít nejdelší překážkovou dráhu ve střední Evropě. A to všechno v rámci probíhajícího týdne dětí.

"Začátek června se nese ve znamení dětského týdne. Děti i dospělí se do 11. června mohou těšit na nejdelší překážkovou dráhu ve střední Evropě, která má 152 metrů. Ta je složena z nafukovacích hradů, skluzavky, trampolíny a dalších nafukovacích atrakcí. Tuto kratochvíli mohou společně s dětmi absolvovat i rodiče," prozradil mluvčí galerie Petr Hlávka.

Každý den je připraven i závod na čas s hodnotnými cenami. Dětský den, který je plánován na 12. až 13. června, bude ve znamení hraček Barbie a Hot Wheels. Originální Mattel areál budou tvořit 4 zóny, jež budou plné oblíbených hraček.

A tím to nekončí. Pro malé návštěvníky přichystal FunPark pro letošek také další novinku – pumptrack, což je uzavřená dráha ve tvaru obdélníku.

"Je určená pro jízdu na kole, koloběžce, longboardu, skateboardu nebo kolečkových bruslích. Tuto jedinečnou atrakci si můžete užívat denně zdarma až do konce letních prázdnin," doplnil Hlávka.

Další články