Dnes:14°C

Zítra:12°C

Středa 28.10. Den vzniku samostatného československého státu(1918)
Menu

Univerzita Palackého koordinuje dobrovolníky

Univerzita Palackého koordinuje dobrovolníky

foto: Archiv redakce

17. 03. 2020 - 13:00

Univerzita Palackého ani přes uzavření svých prostor v nastálé situaci nezahálí. Vznikla univerzitní dobrovolnická databáze pro studenty, zároveň se ale mohou hlásit také zájemci z řad veřejnosti, pro které existuje speciální síť kontaktů na místa, kde je pomoc potřeba.

"Jsme velmi hrdí na všechny z vás, kteří se v aktuální krizové situaci hlásíte a chcete pomoci. Váš elán je cítit všude," stojí na stránce speciální zřízené k informacím ohledně dění na univerzitě v souvislosti s koronavirem.

"Pro všechny univerzitní studenty a zaměstnance nabízíme možnost registrace do naší univerzitní dobrovolnické databáze, ostatní zájemci z řad veřejnosti mohou sledovat aktualizovanou poptávku. Neočekávejte však prosím, že budete všichni ihned osloveni v řádu hodin. Dobře zkoordinovat dobrovolnickou pomoc, byť sebelépe míněnou, je klíčové pro její úspěšnou realizaci a někdy to může chvíli trvat. Pokud se na vás v tomto období nedostane, nezoufejte, díky vaší registraci do databáze se vám můžeme ozvat v průběhu dalších měsíců a let," píše se dále na stránce.

Pokud vás zajímá více, stačí kliknout zde a zapojit se.

Další články