Kooperativa NBL BK REDSTONE stále čeká na další výhru

BK REDSTONE stále čeká na další výhru

31. 10. 2021 - 08:38

V 10. kole Kooperativa NBL hráli basketbalisté BK REDSTONE Olomoucko v Hradci Králové. Ovšem ani tam se jim nepovedlo zaprat a ukončit dlouhé čekání na vítězství.

Královští sokoli jasně vedli celý zápas. Dvouciferného náskoku dosáhli již v první čtvrtině, po té vedení dále navyšovali. První minuty utkání byly vyrovnané. V polovině první desetiminutovky, za stavu 11:11, však Škranc trefil trojku a začala jízda domácích Královských sokolů. Během dvou minut dosáhli desetibodového rozdílu a do konce čtvrtiny ho ještě navýšili (29:16). Druhá perioda probíhala poměrně vyrovnaně. Královským sokolům se příliš nedařilo na doskoku. Ale svůj náskok si bezpečně drželi. Po prvním poločase 51:36.

Po změně stran Královští sokoli na hosty vlétli a rázem vedli o 20 bodů (56:36). Zlepšili také svůj doskok. Olomoucký tým byl již zlomen. Po třech čtvrtinách 80:54. V poslední desetiminutovce již Královští sokoli šetřili opory. I tak vedení dále navyšovali. Až k trojcifernému výslednému počtu bodů.

Hradec Králové – BL REDSTONE Olomoucko 105:77 (29:16, 51:36, 80:54)

Body: Šoula 18, Sedmák 15, Pavlović 15, Škranc 12, Vujović 11, Goga 11, Peterka 8, Pešaković 7, Kantůrek 5, Stamenkovič 3 - Klepač E. 21, Vučković 19.