První zápas venku BK REDSTONE v Opavě bojoval, ale podlehl

BK REDSTONE v Opavě bojoval, ale podlehl

26. 09. 2021 - 10:02

Basketbalisté BK REDSTONE Olomoucko hráli poslední zářijovou sobotu poprvé v soutěžním ročníku venku. Na palubovce BK Opava po prvním poločase Hanáci vedli, ale nakonec se jim přelstít domácí nepovedlo.

První čtvrtina se povedla lépe Opavě, vedla 32:15. Pak ale zabrali hosté, stav obrátili a po poločase vedli o dva body. Dařilo se jim i v prvních pasážích třetí čtvrtiny. Ovšem potom se domácím podařilo odskočit na rozdíl dvanácti bodů a to u BK REDSTONE nestačil v závěru dohnat.

„Utkání se muselo divákům líbit, bylo velmi zajímavé Trenér Czudek má výborný, kompletní tým. Škoda, byli jsme blízko, ale poločasové vedení jsme rychle ztratili a to rozhodlo,“ řekl Robert Skibniewski, trenér BK REDSTONE Olomoucko.

BK Opava – BK RESTONE Olomoucko 101:93 (32:17, 47:49, 79:67)

Nejvíce bodů: Šiřina 23, Gniadek 17, Klečka 16 - Vučkovič 26, Wiggins 22, Carpenter 19.