Dnes:27°C

Zítra:29°C

Pátek 19.7. Čeněk
Menu

Známe los soutěže Dorostenci Sigmy začnou sezonu doma

Dorostenci Sigmy začnou sezonu doma

foto: Petr Pelíšek

10. 07. 2019 - 10:30

Druhý srpnový víkend začnou celostátní soutěže dorostenců. Týmy SK Sigma Olomouc U 19 a U 17 budou hrát, jako obvykle, proti stejným protivníkům, tedy podzimní program je shodný pro oba mančafty. Domácí utkání budou hrávat devatenáctka a sedmnáctka Sigmy na stadionu FK Nové Sady.

Podzimní program celostátní ligy staršího dorostu
1. kolo - 11.08.2019
FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav
FK Meteor Praha - SK Slavia Praha
FC Baník Ostrava - FC Slovácko
SFC Opava - SK Sigma Olomouc
FK Pardubice - AC Sparta Praha
Zlín - FC Viktoria Plzeň
MFK Karviná - SK Dynamo České Budějovice
1.FK Příbram - FC Zbrojovka Brno

2. kolo - 18.08.2019
FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava
FC Zbrojovka Brno - Zlín
FK Pardubice - FK Meteor Praha
SK Sigma Olomouc - MFK Karviná
FC Viktoria Plzeň - FC Hradec Králové
FC Slovácko - SFC Opava
AC Sparta Praha - SK Dynamo České Budějovice
SK Slavia Praha - 1.FK Příbram

3. kolo - 25.08.2019
FC Hradec Králové - FC Zbrojovka Brno
SFC Opava - FK Mladá Boleslav
FK Meteor Praha - AC Sparta Praha
Zlín - SK Slavia Praha
SK Dynamo České Budějovice - SK Sigma Olomouc
MFK Karviná - FC Slovácko
1.FK Příbram - FK Pardubice
FC Baník Ostrava - FC Viktoria Plzeň

4. kolo - 01.09.2019
FK Meteor Praha - 1.FK Příbram
FC Viktoria Plzeň - SFC Opava
FK Pardubice - Zlín
FC Zbrojovka Brno - FC Baník Ostrava
FK Mladá Boleslav - MFK Karviná
AC Sparta Praha - SK Sigma Olomouc
FC Slovácko - SK Dynamo České Budějovice
SK Slavia Praha - FC Hradec Králové

5. kolo - 08.09.2019
SFC Opava - FC Zbrojovka Brno
FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha
FC Hradec Králové - FK Pardubice
Zlín - FK Meteor Praha
SK Sigma Olomouc - FC Slovácko
SK Dynamo České Budějovice - FK Mladá Boleslav
MFK Karviná - FC Viktoria Plzeň
1.FK Příbram - AC Sparta Praha

6. kolo - 15.09.2019
FK Meteor Praha - FC Hradec Králové
FK Mladá Boleslav - SK Sigma Olomouc
FC Zbrojovka Brno - MFK Karviná
FK Pardubice - FC Baník Ostrava
FC Viktoria Plzeň - SK Dynamo České Budějovice
1.FK Příbram - Zlín
AC Sparta Praha - FC Slovácko
SK Slavia Praha - SFC Opava

7. kolo - 22.09.2019
SFC Opava - FK Pardubice
FC Hradec Králové - 1.FK Příbram
FC Baník Ostrava - FK Meteor Praha
Zlín - AC Sparta Praha
SK Sigma Olomouc - FC Viktoria Plzeň
SK Dynamo České Budějovice - FC Zbrojovka Brno
MFK Karviná - SK Slavia Praha
FC Slovácko - FK Mladá Boleslav

8. kolo - 29.09.2019
FK Meteor Praha - SFC Opava
Zlín - FC Hradec Králové
FC Viktoria Plzeň - FC Slovácko
FK Pardubice - MFK Karviná
FC Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc
AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav
1.FK Příbram - FC Baník Ostrava
SK Slavia Praha - SK Dynamo České Budějovice

9. kolo - 06.10.2019
FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň
FC Hradec Králové - AC Sparta Praha
FC Baník Ostrava - Zlín
SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha
SFC Opava - 1.FK Příbram
SK Dynamo České Budějovice - FK Pardubice
MFK Karviná - FK Meteor Praha
FC Slovácko - FC Zbrojovka Brno

10. kolo - 13.10.2019
FK Meteor Praha - SK Dynamo České Budějovice
FC Hradec Králové - FC Baník Ostrava
Zlín - SFC Opava
FC Zbrojovka Brno - FK Mladá Boleslav
FK Pardubice - SK Sigma Olomouc
AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
1.FK Příbram - MFK Karviná
SK Slavia Praha - FC Slovácko

11. kolo - 20.10.2019
FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha
SFC Opava - FC Hradec Králové
FC Baník Ostrava - AC Sparta Praha
SK Sigma Olomouc - FK Meteor Praha
FC Viktoria Plzeň - FC Zbrojovka Brno
SK Dynamo České Budějovice - 1.FK Příbram
MFK Karviná - Zlín
FC Slovácko - FK Pardubice

12. kolo - 27.10.2019
FC Baník Ostrava - SFC Opava
FK Meteor Praha - FC Slovácko
FC Hradec Králové - MFK Karviná
Zlín - SK Dynamo České Budějovice
FK Pardubice - FK Mladá Boleslav
AC Sparta Praha - FC Zbrojovka Brno
1.FK Příbram - SK Sigma Olomouc
SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň

13. kolo - 03.11.2019
SFC Opava - AC Sparta Praha
FK Mladá Boleslav - FK Meteor Praha
FC Zbrojovka Brno - SK Slavia Praha
FC Viktoria Plzeň - FK Pardubice
SK Sigma Olomouc - Zlín
SK Dynamo České Budějovice - FC Hradec Králové
MFK Karviná - FC Baník Ostrava
FC Slovácko - 1.FK Příbram

14. kolo - 10.11.2019
SFC Opava - MFK Karviná
FC Hradec Králové - SK Sigma Olomouc
FK Meteor Praha - FC Viktoria Plzeň
FC Baník Ostrava - SK Dynamo České Budějovice
Zlín - FC Slovácko
FK Pardubice - FC Zbrojovka Brno
AC Sparta Praha - SK Slavia Praha
1.FK Příbram - FK Mladá Boleslav

15. kolo - 17.11.2019
FK Mladá Boleslav - Zlín
FC Zbrojovka Brno - FK Meteor Praha
SK Sigma Olomouc - FC Baník Ostrava
FC Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram
FC Slovácko - FC Hradec Králové
MFK Karviná - AC Sparta Praha
SK Dynamo České Budějovice - SFC Opava
SK Slavia Praha - FK Pardubice

Petr Pelíšek
Autor: Petr Pelíšek

0 komentářů

Další články