Příprava pokračuje Béčko SK Sigma dalo Frýdku trojku

Béčko SK Sigma dalo Frýdku trojku

29. 01. 2023 - 10:34

Čtvrtý zápas v zimní přípravě hráli poslední lednovou sobotu dopoledne fotbalisté druholigového béčka SK Sigma Olomouc. Na umělce v Řepčíně dali tři branky třetiligovému Frýdku-Místku.

Sigma měla více ze hry, hodně šancí, ale proměnila jen tři. Třeba Fialův gól neplatil pro těsný ofsajd, Bednár trefil břevno. Ve 28. minutě pak skóroval ranou z přímého kopu Galus. Pak měli šanci Hadaš a Slaměna. Jedenáct minut po přestávce zvýšil domácí náskok Langer. V 64. minutě se na levé straně uvolnil Jáchym Šíp a přesnou ranou zvýšil na 3:0. Další tutovky už pak domácí neproměnili.

„Mohli jsme vyhrát vyšší rozdílem, ale mnoho pěkných akcí zůstalo nedotaženo. Na tom musíme zapracovat,“ řekl Augustin Chromý, trenér SK Sigma B.

SK Sigma Olomouc B – FK Frýdek-Místek 3:0 (1:0)

Branky: 29. Galus, 56. Langer, 64. Šíp

SK Sigma B: Stoppen – Hadaš, Bednár, Vepřek (71. David), Galus (60. Grečmal) –Grečmal (30. Slavíček), Greššák (46. Fabiánek), Slaměna, Langer (60. Šíp), Šíp (30. Uriča) – Fiala (71. Grygar). Trenér: Augustin Chromý.