To je debakl Béčko SK Sigma dostalo od posledního pětku

Béčko SK Sigma dostalo od posledního pětku

16. 10. 2022 - 13:22

Školení z produktivity dostali ve 12.kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY fotbalisté SK Sigma Olomouc B. Hráli doma s Vlašimí a padli nula pět. Přitom poměr střel na branku byl 9:9, rohových kop 13:3, což nejsou zrovna čísla pro takový debakl.

Vstup do zápasu Sigma nezachytila a od 5. minuty prohrával. Když v šestadvacáté minutě inkasovala podruhé a vzápětí si dala vlastní branku, bylo v podstatě rozhodnuto. Na začátku druhé půlky pak hosté přidali čtvrtý gól, čím naděje Hanáků na nějaký dobrý výsledek padla definitivně. Navíc v nastaveném čase dostal od posledního celku tabulky patou branku.

„Prohra je hodně vysoká a krutá. Nechci to nijak omlouvat. Po pondělní výhře 4:0 nad Slavií B jsme si určitě představovali, že výsledek proti Vlašimi bude jiný. Vadí mi, že jsme sami čtyři až pět branek nedali. Šance na to byly. Měli jsme jich dost snad na dvě tři utkání. Ale musíme je proměnit. Taková porážka velice bolí a je špatná,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.

SK Sigma Olomouc B – Vlašim 0:5 (0:3)

Branky: 5. Smejkal, 26. Lehoczki, 27. vlastní Bednár, 51. Suchan, 90.+2 Toula. Rozhodčí: Rouček – Vyhnanovský, Hádek. ŽK: Grygar, Langer, Vepřek – Lehoczki, Horský. Diváků: 216.

SK Sigma B: Digaňa – Slavíček, Bednár, Vepřek,  Galus (81. Fiala) – Hadaš (46. Uriča), Langer, Grygar (46. Fabiánek), Šíp (59. Grečmal) – Matoušek (59. Vaněček), Zlatohlávek Šíp (59. Grečmal). Trenér: Augustin Chromý.