Domácí ztráta Béčko SK Sigma padlo o gól s Duklou

Béčko SK Sigma padlo o gól s Duklou

02. 10. 2023 - 21:04

Fotbalistům SK Sigma Olomouc B se nepovedlo uhrát body ve druhém domácím utkání v řadě. Po duelu s Líšní prohrálo béčko také s pražskou Duklou těsně 0:1.

Hosté začali nebezpečně a už ve 2. minutě likvidoval brankář Trefil šanci exolomouckého útočníka Moulise. Postupem času se Hanáci probrali a dostali se také do šancí. Jenže Dele ani Mikulenka neuspěli. Stav se měnil sedm minut po přestávce, Dukla skórovala z poněkud přísně nařízeného přímého kopu. Sigma pak mohla srovnat, ovšem to by nesměly hlavička Bednára nebo dva pokusy Fialy proletět kousek vedle tyček.

„Nemáme se za co stydět, předvedli jsme dobrý výkon. Určitě nebylo znát, že hraje třináctý s druhým. Rozhodl takový gól … Troufám si říct, že kdybychom takový nedostali, tak jsme byli schopni vyhrát. Šli jsme pak za vyrovnáním, snaha tam byla, ale bohužel se zase nepotkal výkon s výsledkem,“ řekl trenér SK Sigma B Tomáš Janotka.

SK Sigma Olomouc B – FK Dukla Praha 0:1 (0:0)

Branka: 52. Kozel. Rozhodčí: Krejsa – Lakomý, Líkař. ŽK: Šíp, Spáčil – Ullman, Hrubeš, Šťovíček. Diváků: 277.

SK Sigma B: Trefil – Slavíček, Bednár, Vepřek, Sláma (60. F. Uriča) – Langer, Spáčil – Dele (60. Amasi), Mikulenka (74. Proniuk), Šíp (74. A. Uriča) – Fiala. Trenér Tomáš Janotka.
Dukla: Šťovíček – Ullman, Jeřábek, Peterka, Hrubeš – Kozel, Barac – Moulis (69. Škoda), Matějka (90.+2 Holiš), Šebrle (69. Douděra) – Červenka (63. Zeronik). Trenér Petr Rada.