Úvod přípravy Béčko SK Sigma remizovalo v Pardubicích

Béčko SK Sigma remizovalo v Pardubicích

09. 07. 2022 - 12:20

První přípravné utkání má za sebou tým SK Sigma Olomouc B. Nováček druhé nejvyšší soutěže k němu cestoval do Pardubic. A s prvoligovým protivníkem uhrál nerozhodný výsledek.

Sigma prohrávala od patnácté minuty, ve 36. bylo srovnáno, trefil se Hadaš. Pardubice šly do vedení znovu dvě minuty po pauze, bylo z pokutového kopu. Hanáci ale zareagovali rychle, v 50. minutě to bylo 2:2 po brance Zlatohlávka. Nerozhodným výsledkem pak duel také skončil.

FK Pardubice – SK Sigma Olomouc B 2:2 (1:1)

Branky: 15. Tischler, 47. Hlavatý- 36. Hadaš, 50. Zlatohlávek. Rozhodčí: Orel – Poživil, Matoušek. ŽK: Spáčil. Diváci: 350.

SK Sigma B: Trefil (46. Stoppen) – Slavíček, Bednár, Vepřek, Galus – Hadaš, Spáčil, Grygar (65. Fabiánek, Slaměna (76. Fiala), Uriča (70. Grečmal) – Zlatohlávek (86. Coufal). Trenér Augustin Chromý.